פורסם ע"י חנה גרגיר בתאריך 30/05/16 4 תשובות   |   665 צפיות
שלום אחותי ואני נוסעות לגואטמלה ונוחתות בגואטמלה סיטי ב-8:30 בערב, הבנתי שלא כדאי לישון בגואטמלה סיטי רציתי לדעת עד כמה זה נורא לישון לילה אחד בגואטמלה סיטי ולמחרת בבקר להמשיך לאנטיגואה או שכדאי כבר בערב הטיסה להמשיך לאנטיגואה? תודה על כל העזרה, חנה.
התקבלו 4 תשובות
עינת מור:  היי חנה, אין שום סיבה טובה לישון בגואטמלה סיטי (לא שזה באמת מסוכן, אבל אין שם כמעט מטיילים וזה לא סימפטי). מרחק הנסיעה משדה התעופה לאנטיגואה הוא בסך הכל 45 דקות ויש שאטלים שיוצאים כל הזמן, גם בשעות הערב המאוחרות. כן חשוב שתזמינו מקום מראש ללינה באנטיגואה כדי שלא תתחילו לחפש איפה לישון בעשר בלילה.
נכתב לפני 8 שנים
חנה גרגיר:  תודה עינת השאטלים יוצאים מהשדה?
נכתב לפני 8 שנים
איתמר קוטלר:  כן. איך שתצאי לאולם קבלת הפנים בשדה יתנפלו עלייך נהגים מקומיים שיציעו לקחת אותך לאטיגואה.
נכתב לפני 8 שנים
חנה גרגיר:  תודה רבה
נכתב לפני 8 שנים
על מנת להגיב עליכם
כתבות על גוואטמלה סיטי
הכתבה מאת איתמר קוטלר פורסמה בתאריך 04/03/22 4 לייקים   |   5.3K צפיות
טיול משפחתי בגואטמלה ופנמה טיול בגואטמלה ופנמה הוא טיול בעולם של פעם. בלי המוני תיירים, בלי מלונות פאר וסניפים של מקדונלד'ס בכל פינה. טיול שמאפשר חיבור אמיתי עם הטבע ועם התרבויות המקומיות. מדובר ביעד לא שגרתי עבור משפחות עם ילדים קטנים אבל גם כזה שייקח אותם למקומות שונים לחלוטין מכל מה שהם מכירים. יערות גשר, הרי געש, שווקים ...המשך קריאה
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X