טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - טיסות זולות
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
פורסם ע"י מיכל אופנהיים בתאריך 11/06/17  (מתכננת טיול זוגי ביעד) תשובה אחת   |   280 צפיות
אנחנו 2 זוגות בגילאי 50+. מגיעים למקסיקו אחרי 9 ימים בקובה. יש לנו 10 ימים במקסיקו. צריכים עזרה בתכנון טיול שלא יהיה רק בטן גב.
בשנה שעברה היינו בגווטמלה, כך שראינו את כל אטרקציות המאיה. אין לנו בעיה לקחת טיסת פנים. ונשמח גם להמלצה על מדריך במקסיקו סיטי.
התקבלה תשובה אחת
עינת מור:  היי מיכל, 10 ימים זה מעט זמן ומומלץ להתמקד באזור אחד במקסיקו. הכי הגיוני להתמקד בחבל יוקטן ואולי אפשר לסיים את הטיול ב- 2-3 ימים במקסיקו סיטי. בחבל יוקטן יש לא מעט טיולי יום כך שניתן לבחור 1-2 מקומות לינה באיסלה מוחרס / פלאיה דל כרמן / טולום / קנקון ולצאת משם לטיולי יום.
נכתב לפני 4 שנים
על מנת להגיב עליכם
כתבות על מקסיקו
טיפים לטייול במקסיקו
שאלות על מקסיקו
הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 02/02/12 10 לייקים   |   16K צפיות
איסלה מוחרס - חופש על אי איסלה מוחרס - Isla Mujeres, בילינו חופשה על אי שונה במקצת משאר מקסיקו, עם חוף צפוני לבן לבן מוצל בירוק של קוקוסים וים תכול קורץ. האווירה רגועה, יש מבחר מלונות לישון בהם ומסעדות לאכול מגוון מאכלים והשילוב של בירה מקסיקנית צוננת או מרגריטה עם שקיעה של שמש בוערת מעל הים הקאריבי ירנין כל נפש צופה. ...המשך קריאה
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X