עונות לטיול במקסיקו | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על מקסיקו
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות למקסיקו בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות
עונות לטיול במקסיקו

עונות מומלצות לטיול במקסיקו

מזג האויר במקסיקו משתנה בין האיזורים השונים במדינה. בעוד בדרום ובחצי האי יוקטן ניתן למצוא מזג אויר טרופי המזכיר באופיו את מזג האויר בשאר מדינות מרכז אמריקה, איזור באחה קליפורניה ואיזורים נוספים במדינה הם איזורים מדבריים והאקלים בהם כמעט שאינו משתנה בכל ימות השנה. דבר אחד שניתן לומר בוודאות על כל האיזורים במקסיקו - לאן שלא תסעו, הולך להיות חם.


עונות

העונה היבשה: מתחילה באמצע חודש נובמבר ונמשכת עד סוף חודש אפריל. זוהי העונה שבה יורדים פחות משקעים (עדיין, ברוב האיזורים, יכולה לתפוס אתכם שעה של גשם במהלך היום) והיא מעט פחות חמה מאשר העונה הגשומה. זוהי גם העונה המתויירת יותר במקסיקו וניתן להרגיש עליות מחירים בעיקר באיזורי החופים.

העונה הגשומה: מתחילה בתחילת חודש מאי ונמשכת בד"כ עד אמצע-סוף חודש אוקטובר. זוהי חמה יותר מאשר העונה היבשה וכמות המשקעים בה גדולה משמעותית, לפחות באיזורים הטרופיים ובחופים (באיזורים ההרריים ובמדבר השינוי בכמות המשקעים מורגש פחות). בגדול, אין בעיה לטייל ברוב האיזורים גם בעונה הגשומה והגשם שיורד מידי פעם לא יפגע בחווית הטיול. בין החודשים יולי-ספטמבר עלולים להיות מונסונים בעיקר בצד הקאריבי (חצי האי יוקטן) ומומלץ לתכנן את הטיול באיזור זה בהתאם לתחזית המקומית.


בגדים וציוד

מקסיקו היא מדינה חמה ולכן רוב הבגדים שתצטרכו לקחת אתכם הם בגדים קצרים. אם אתם מתכננים להגיע לאיזורים המדבריים ו/או לאיזורים גבוהים יחסית, מומלץ לקחת גם מעט בגדים ארוכים שכן בלילה נעשה מעט קריר. מומלץ להקפיד על אמצעים להגנה מפני השמש (משקפי שמש, כובע רחב שוליים וקרם הגנה בעל מקדם הגנה גבוה).

מזג אויר ממוצע במקסיקו בחלוקה לפי חודשים

בחירת עיר להצגת מזג אויר ממוצע לפי חודשים
select
ינואר
טמפ' ממוצעת:  14°
ממוצע ימים גשומים:  7
מזג אויר טוב לטיול
פברואר
טמפ' ממוצעת:  17°
ממוצע ימים גשומים:  7
מזג אויר אידאלי לטיול
מרץ
טמפ' ממוצעת:  19°
ממוצע ימים גשומים:  11
מזג אויר טוב לטיול
אפריל
טמפ' ממוצעת:  21°
ממוצע ימים גשומים:  15
מזג אויר אידאלי לטיול
מאי
טמפ' ממוצעת:  21°
ממוצע ימים גשומים:  23
מזג אויר אידאלי לטיול
יוני
טמפ' ממוצעת:  19°
ממוצע ימים גשומים:  26
מזג אויר טוב לטיול
יולי
טמפ' ממוצעת:  18°
ממוצע ימים גשומים:  31
מזג אויר טוב לטיול
אוגוסט
טמפ' ממוצעת:  17°
ממוצע ימים גשומים:  30
מזג אויר טוב לטיול
ספטמבר
טמפ' ממוצעת:  17°
ממוצע ימים גשומים:  28
מזג אויר טוב לטיול
אוקטובר
טמפ' ממוצעת:  17°
ממוצע ימים גשומים:  22
מזג אויר טוב לטיול
נובמבר
טמפ' ממוצעת:  16°
ממוצע ימים גשומים:  9
מזג אויר טוב לטיול
דצמבר
טמפ' ממוצעת:  16°
ממוצע ימים גשומים:  6
מזג אויר טוב לטיול
המידע על הטמפרטורות הממוצעות ומספק ימי הגשם הממוצעים במקסיקו בחלוקה לפי חודשי השנה מסתמך על שקלול נתוני מזג האויר במקסיקו ב- 10-15 השנים האחרונות. המלצת הטיול במקסיקו לגבי כל אחד מהחודשים משקללת גם את מזג האויר הצפוי וגם פרמטרים נוספים כמו עומס תיירים, חופשים, חגים ופסטיבלים שמתקיימים במקסיקו במהלך אותו חודש. כדאי לקחת בחשבון שלרוב בחודשי הטיול הטובים ביותר, מחירי הטיול במקסיקו הם הגבוהים ביותר.
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X
עכשיו במציאון - טיסות למקסיקו מ- $776
מחירים מעולים לטיסות למקסיקו מ- $776 הלוך-חזור. 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות. אפשרות להוספת ביטוח ביטול מכל סיבה כחלק מתהליך ההזמנה