טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - טיסות זולות
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
פורסם ע"י ריצ'רד מצלמת בתאריך 27/10/16  (ביקר ביעד בספטמבר 2016 בטיול משפחתי) 2 תגובות   |   483 צפיות

בדיוק חזרתי מטיול של שמונה ימים בהרי האטלס עם אשתי והילדים. עשינו את Toubkal והמדבר ולקחנו מדריך שארגן  את כל הטיול שלנו למרוקו. קוראים לו חסן פאדל הוא ממוצא ברברי, חסן המדריך מדבר אנגלית וצרפתית ברמה טובה מאוד. מציע לכם לפנות אליהם ישירותו ואז זה יעלה סביב 220 € לאדם עבור טרק של 4 יום בהרי האטלס ו -380 יורו לאדם למשך ארבעה ימים במדבר אואזיס ברכב (במקום מעל 1,500 יורו לאדם שעולה בסוכנויות במרקש). 

יש לחסן הרבה ידע ומעניין לשמוע ממנו על חייהם של הברברים ומרוקאי  הוא אדם צנוע ודיסקרטי. הוא מציע טרקים ברחבי האטלס שמתאימים לרצונות של המטיילים ומארגן את המונית לאיסוף, לינה, אוכל, פרד ומסלולים איתו כמדריך. אנחנו מאוד נהנינו מחוויית הטיול איתו.

טלפון: fadilhassan84@gmail.com 

מייל:: 212652618904+ 

התקבלו 2 תגובות
ליאור קורן:  תודה, אני מניח שהטרק של ארבע ימים באטלס הוא רגלי? איך המסלול?
נכתב לפני 4 שנים
דניאל כספי:  היי ריצ'רד, אשמח לדעת איפה נחתתם ודרך מי עשיתם ויזה? מעוניין לנחות במרקש 6 אנשים והבנתי שיכולה להיות בעיה עם הויזה כשנוחתים במרקש.. תודה!
נכתב לפני 4 שנים
על מנת להגיב עליכם
כתבות על מרוקו
טיפים לטייול במרוקו
שאלות על מרוקו
הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 02/06/21 135 צפיות
נפתחו טיסות ישירות למרוקו חברת ישראייר מתחילה לטוס ישירות אל העיר מרקש במרוקו. החברה תפעיל 5 טיסות שבועיות, הטיסה הראשונה תצא בתאריך 19.07.21. איזה מחירים מצאנו לטיסות? מרקש היא עיר צבעונית ותוססת ויש בה את אחד מהשווקים המפורסמים בעולם. ...המשך קריאה
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים