טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - טיסות זולות
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר

לאן יכולים לטוס מתחסנים ומחלימים בלי בידוד

השמיים נפתחים לאט לאט ואנו עוקבים מקרוב לאילו יעדים ניתן לטוס בלי בידוד, אילו מדינות מכבדות תעודת מתחסן / דרכון ירוק ישראלי, מהם היעדים בהם נדרש להציג בדיקת קורונה שלילית (PCR) בכניסה ומהם הנהלים לגבי ילדים שמתלווים להורים מחוסנים. אנו עוקבים מקרוב אחרי כל הנהלים וההגבלות בכניסה לכל מדינות העולם ונעדכן לגבי כל יעד אליו ניתן לטוס עם דרכון ישראלי.

למרות שאנו עושים מאמצים גדולים לעדכן את המידע, עליכם לוודא את נכונותו באתר משרד הבריאות ומול מדינת היעד. כמו כן, בתחתית הדף רשומים נהלי כניסה ויציאה מישראל – מי צריך לעבור בדיקות קורונה לפני יציאה או חזרה לישראל ואיזה מדינות אסורות לכניסה בגלל הקורונה. המידע מעודכן לתאריך15/06/21.
מדינה / יעדנהלי כניסה
אוזבקיסטן
ישראלים יכולים להיכנס לאוזבקיסטן בהצכת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
אוסטריה
מחוסני קורונה וגם מחלימים (עד חצי שנה לפני הטיסה) פטורים מבדיקת קורונה ובידוד, כל השאר צריכים לעבור בדיקת קורונה עד 72 שעות לפני הטיסה. על הנוסעים למלא טופס כניסה לאוסטריה לפני טיסתם. קישור למידע רשמי.
אוקראינה
תיירים המגיעים לאוקראינה נדרשים להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה (אזרחים מקומיים נדרשים ל-48 לפני) וביטוח בריאות אוקראיני הכולל כיסוי לקורונה. קישור למידע רשמי.
איחוד האמירויות
יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה ולהתקין בטלפון אפליקציית ALHOSN UAE. לאחר הנחיתה מתבצעת בדיקת קורונה נוספת ללא תשלום. ילדים עד גיל 12 פטורים מבדיקת קורונה לפני ההגעה. קישור למידע רשמי.
איטליה
ממשלת איטליה דורשת ביצוע בדיקת קורונה (בכפוף לקבלת תשובה שלילית כמובן) שנעשתה עד 48 שעות לפני הכניסה למדינה. לפני הנסיעה לאיטליה, יש למלא שני טפסים: 1. טופס איתור נוסע של האיחוד האירופי. 2. טופס כניסה לאיטליה עבור תושבי חוץ, יש להדפיס אותו ולהביא אתכם לשדה התעופה. קישור למידע רשמי.
איי בהאמה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשה לא יותר מאוחר מ-5 ימים לפני ההגעה לאיי הבהאמה. יש להעלות את טופס הבדיקה לאתר האינטרנט בבקשת הוויזה (יש לקחת בחשבון כי הפקת ויזה יכולה לארוך כ-48 שעות). קישור למידע רשמי.
איי הבתולה האמריקאיים
ישראלים יכולים להיכנס לאיי הבתולה בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 120 שעות לפני ההגעה למדינה. לצורך הכניסה יש לבקש אישור כניסה אלקטורני. קישור למידע רשמי.
איי סיישל
כל המבקרים באיי סיישל נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה וביטוח נסיעות הכולל כיסוי למקרה ונדבקתם בקורונה. קישור למידע רשמי.
איסלנד
כניסה לאיסלנד מותרת לבעלי תעודת מתחסן. קישור למידע רשמי.
אל סלבדור
ישראלים יכולים להיכנס לאל סלבדוקר בהצגת תעודת מתחסן בתוקף או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
אלבניה
בשלב זה, הכניסה חופשית ולא נדרשת בדיקת קורונה או תעודת מתחסן מהנכנסים לאלבניה.
אנגליה
יש להציג בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני ההגעה. כמו כן, יש לעבור בדיקת קורונה ביום השני לשהות במדינה. (צריך להזמין את הבדיקה לפני ההגעה לאנגליה). יש למלא טופס בריאות באתר ממשלת אנגליה. קישור למידע רשמי.
אסטוניה
ישראלים יכולים חהיכנס לאסטוניה בהצגת תעודת מתחסן, תעודת מחלים (מחצי השנה האחרונה) או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. לפני הטיסה יש למלא הצהרת בריאות רפואית. קישור למידע רשמי.
אקוודור
הנכנסים לאקוודור מתבקשים להציג תעודת מתחסן או תוצאה שלילית של בדיקת קורונה שנעשתה לא יותר מ- 72 שעות לפני הכניסה למדינה.
ארה"ב - ניו יורק
החל מתאריך 10 באפריל 2021, כל הנכנסים למדינת ניו יורק אינם נדרשים עוד להיכנס לבידוד אלא רק להציג בדיקת קורונה שנעשתה עד 72 שעות לפני הכניסה. נוסעים ללא תסמיני קורונה הנכנסים לניו יורק ממדינה אחרת – ממדינת ארה”ב או ממדינות אחרות – אינם נדרשים עוד גם לבדיקת קורונה. יחד עם זאת ובהתאם להמלצות ה-CDC, מדינת ניו יורק ממליצה לבאים בשעריה שאינם מחוסנים לחלוטין לנגיף הקורונה, להיבדק 3-5 ימים לפני הגעתם לניו יורק וכן להימנע ממגע עם אנשים בסיכון גבוה במשך 14 יום, ללא קשר לתוצאת הבדיקה. על כל הנוסעים מוטלת החובה למלא טופס בריאות, אלא אם הנוסע עזב את ניו יורק פחות מ- 24 שעות או מגיע לניו יורק ממדינות צמודות לניו יורק: פנסילבניה, ניו ג’רזי, קונטיקט, מסצ’וסטס וורמונט. קישור למידע רשמי.
ארמניה
ישראלים יכולים להיכנס לארמניה בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
ארצות הברית
יש להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד שלושה ימים קלנדריים לפני ההמראה. ילדים עד גיל שנתיים (2) פטורים מבדיקה זו. ישראלים לא יורשו להיכנס לארה"ב בטיסות קונקשיין שעברו באירופה (כולל אנגליה). ניתן לטוס בטיסות ישירות או בטיסות קונקשיין דרך טורקיה, ירדן, קנדה ומדינות נוספות מחוץ לאירופה. אזרחי ארה"ב כן יכולים לטוס דרך אירופה. לכל מדינה בארה"ב יש נהלים שונים בנושא בידוד ובדיקות (בחלק מהמדינות נדרש בידוד). מומלץ לוודא את הנוהל העדכני לכל מדינה בה מתכננים לבקר. קישור למידע רשמי.
בולגריה
ישראלים יכולים להיכנס לבולגריה בהצגת תעודת מתחסן, תעודת מחלים מחצי השנה האחרונה או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות מההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
בוליביה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית מ-72 שעות לפני הטיסה. לא ניתן לטוס ממרבית מדינות אירופה עד לסוף חודש מאי, לא ניתן לטוס דרך אנגליה. קישור למידע רשמי.
בוסניה הרצגובינה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 48 שעות לפני ההגעה לבוסניה. קישור למידע רשמי.
בחריין
בעלי ויזה לבחריין יכולים להיכנס למדינה בהצגת תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. לאחר הנחיתה תידרשו לבצע בדיקת קורונה נוספת. קישור למידע רשמי.
בלארוס
ישראלים יכולים להיכנס לבלארוס בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
בלגיה
ישראלים יכולים להכנס לבלגיה ללא בידוד. יש להציג בדיקת קורונה שלילית לילדים מעל גיל 6 ולמלא טופס באתר ממשלת בלגיה לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
בליז
ניתן להכנס לבליז עם הצגת תעודת מתחסן (דרכון ירוק) או בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 96 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל 5 אינם נדרשים בבדיקה. קישור למידע רשמי.
ברזיל
ישראלים המגיעים לברזיל נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. ילדים עד כיל 12 המגיעים עם הוריהם אינם נדרשים בבדיקה. לפני ההגעה יש למלא באינטרנט הצהרת בריאות. קישור למידע רשמי.
גאורגיה
כניסה לגאורגיה אפשרית בהצגת בדיקה קורונה שלילית (כולל מחוסנים ומחלימים) שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה.. קישור למידע רשמי.
גואטמלה
המגיעים לגואטמלה מתבקשים להציג תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית מ-72 שעות לפני הטיסה. לא ניתן לטוס לגואטמלה דרך בריטניה או דרום אפריקה. יש למלא הצהרת בריאות באינטרנט לפני ההמראה.
גרמניה
ניתן להיכנס לגרמניה עם תעודת מתחסן / תעודת מחלים מחצי השנה האחרונה או עם בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
דנמרק
ישראלים יכולים להיכנס לדמנרק בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני ההמראה.
דרום אפריקה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני ההמראה לדרום אפריקה. קישור למידע רשמי.
האיים המלדיבים
תיירים המגיעים לאיים המלדיביים צריכים להציג בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 96 שעות לפני מועד ההמראה. תינוקות עד גיל שנה אינם נדרשים בבדיקה. קישור למידע רשמי.
האיים הקנריים
ניתן להיכנס לספרד ללא בידוד או בדיקת קורונה. יש למלא טופס הצהרת בריאות באתר ממשלת ספרד לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
הולנד
ישראלים יכולים להכנס באופן חופשי להולנד, לא נדרשת בדיקת קורונה או בידוד. קישור למידע רשמי.
הרפובליקה הדומיניקנית
ניתן להכנס לרפובליקה הדמויניקנית ללא צורך בתעודת מתחסן או בדיקת קורונה מוקדמת. שלטונות המדינה יערכו מידי פעם בדיקת קורונה אקראית לנוסעים הנכנסים בשדה התעופה. קישור למידע רשמי.
טג'יקיסטן
נדרשת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
טורקיה
יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני ההמראה, ילדים עד גיל 6 פטורים מבדיקה. קישור למידע רשמי.
טנזניה
ניתן להכנס לטנזניה בצורה חופשית וללא צורך בבידוד או בדיקת קורונה. קישור למידע רשמי.
יוון
ישראלים עם תעודת מתחסן יכולים להכנס ליוון. יש להציג בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני. מי שכבר חוסן (פעמיים) בחיסון שאושר ע"י האיחוד האירופי (כמו פייזר או מודרנה) פטור מבדיקה זו וחייב להציג תעודת מתחסן. לא מחוסנים נדרשים לבידוד של 7 ימים ביוון ובדיקת קורונה נוספת. יש למלא טופס PLF באתר ממשלת יוון עד יום לפני ההגעה. קישור למידע רשמי.
ירדן
נדרשת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. בדיקת קורונה נוספת תתבצע בשדה התעופה הירדן לאחר הנחיתה. קישור למידע רשמי.
לטביה
ישראלים יכולים להיכנס ללטביה עם בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. נדרשת גם הצהרת בריאות אינטרנטית. קישור למידע רשמי.
ליטא
ישראלים המחזיקים בתעודת מתחסן או תעודת מחלים יכולים להיכנס לליטא ללא צורך בבדיקת קורונה או בידוד.
מולדובה
ישראלים יכולים להיכנס למולדובה בהצגת תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
מונטנגרו
ישראלים יכולים להיכנס באופן חופשי למונטנגרו (ללא הצגת תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית) ותבאי ששהו בישראל ב- 15 הימים טרם ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
מצרים
הסבר על כניסה לסיני בלבד: ניתן לעבור יבשתית דרך מעבר טאבה, במכסה של עד 300 איש ליום. על-פי דרישות מצרים, כל העוברים במעבר טאבה יידרשו להציג בדיקת קורונה שלילית שנעשתה 72 שעות לפני הכניסה. חובה לשלם מראש אגרת מעבר באתר רשות שדות התעופה, כאשר עם רכישת האגרה מתבקשים הגולשים לציין את יום המעבר למצרים ואת יום החזרה לישראל.
מקסיקו
בשלב זה, לא נדרשת בדיקת קורונה או תעודת מתחסן מהנכנסים למקסיקו.
נפאל
ניתן להכנס עם הצגת תעודת מתחסן או לחילופין בדיקת קורונה שנעשתה עד 72 שעות לפני. בכניסה למדינה כולם צריכים לעבור בדיקת קורונה (על חשבון התייר) ולהמתין במלון עד קבלת התוצאה.
סלובניה
מחוסנים או בעלי תעודות מחלים קורונה יכולים להכנס לסלובניה ללא בידוד. קישור למידע רשמי.
ספרד
ניתן להכנס לספרד ללא בידוד או בדיקת קורונה. יש למלא טופס הצהרת בריאות באתר ממשלת ספרד לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
סרביה
ישראלים יכולים להכנס עם תעודת מתחסן או יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 48 שעות לפני ההמראה לסרביה.
סרי לנקה
הכניסה לסרי לנקה תהיה מותנית בבידוד במלון שאושר ע"י הממשלה. מחוסנים (בעלי תעודת מתחסן) יצטרכו לעבור בדיקת קורונה ביום הראשון לשהות בסרי לנקה. לאחר 7 ימים יש לבצע בדיקת קורונה נוספת ואם התוצאה שלילית, ניתן לצאת מהבידוד. לא מחוסנים ידרשו לעבור בדיקת קורונה ביום הראשון בסרי לנקה, להשאר בבידוד 14 יום במלון ולבצע בדיקת קורונה נוספת בין הימים 11-14 לשהות. קישור למידע רשמי.
פולין
תיירים ישראלים מחוסנים יוכלו להגיע לפולין עם הצגת תוצאה שלילית לבדיקות קורונה מ-72 השעות שקדמו להגעה, ללא צורך בבידוד. קישור למידע רשמי.
פוקט, תאילנד
כניסת תיירים מחוסנים אל תאילנד החל מה- 1/7/21: ילדים מתחת לגיל 18 יהיו רשאים להצטרף להוריהם המחוסנים לחופשה משפחתית בפוקט (בשבוע הראשון) ובתאילנד (לאחר שבוע). ילדים מתחת לגיל 12 אינם זקוקים לבדיקה נוספת, ילדים בני 12-18 יעברו בדיקת PCR עם ההגעה. על ההורים המחוסנים להציג אישור חיסונים ובדיקת PCR שלילית. בנוסף יהיו מחוייבים להוריד אפליקציית מעקב. השהייה בתאילנד בכלל ובפוקט בפרט חייבת להיות במלונות שקיבלו תעודה מ"מינהל הבטיחות והבריאות" SHA (יש מאות מלונות שקיבלו את החותמת). התיירים המחוסנים מחוייבים לשהות באי פוקט וביום ה- 4-5 יהיו חייבים לעבור בדיקת PCR, לאחר 7 ימים עם תוצאה שלילית הנוסעים רשאים לצאת ליעדים אחרים בתאילנד. החל מה- 1/10/21 אנחנו צפויים לראות יעדים נוספים שיהוו נקודות הגעה כמו פוקט.
פורטוגל
ישראלים יכולים להיכנס לפורטוגל בהצגת בדיקה קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
פינלנד
ישראלים יכולים להיכנס לפינלנד ללא בדיקה וללא בידוד אם הגיעו בטיסה ישירה מישראל. קישור למידע רשמי.
פנמה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 48 שעות לפני שעת ההגעה לפנמה. מטיילים אשר מגיעים מדרום אמריקה נדרשים לעבור בדיקת קורונה בתשלום בהגעה לפנמה (בשדה התעופה) ולשהות בבידוד של 5 ימים. יש איסור לעבור באנגליה או דרום אפריקה ב-20 הימים שקדמו להגעה לפנמה. יש למלא הצהרת בריאות לפני ההמראה לפנמה. קישור למידע רשמי.
צ'כיה
ישראלים המגיעים מהארץ יכולים להיכנס לצ'כיה ללא בדיקות או בידוד.. קישור למידע רשמי.
צרפת
ישראלים יכולים להיכנס לצרפת החל מה- 9/6/21 בהצגת תעודת מתחסן או בדיקות קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות מההגעה למדינה.
קולומביה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 96 שעות לפני ההמראה לקולומביה. יש למלא הצהרת בריאות לקולומביה עוד לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
קוסטה ריקה
ניתן להכנס אל קוסטה ריקה בצורה חופשית וללא בידוד או בדיקת קורונה. יש למלא טופס בריאות בכניסה. קישור למידע רשמי.
קירגיזסטן
נדרשת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
קניה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 96 שעות לפני ההמראה לקניה. קישור למידע רשמי.
קפריסין
קפריסין פותחת שעריה למטיילים ישראלים ב- 01.04.21. בעלי תעודת מתחסן פטורים מביצוע בדיקת קורונה או בידוד. ילדים עד גיל 12 פטורים מבדיקה. ילדים בגילאי 12-18 נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית. קישור למידע רשמי.
קרואטיה
המגיעים לקרואטיה נדרשים להציג תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 48 שעות לפני ההמראה. מי שלא מחוסן ושוהה בקרואטיה יותר מעשה ימים, ידרש לעבור בדיקת קורונה נוספת ביום השהייה העשירי. גם מחלימים מורשים להיכנס למדינה, בהצגת תוצאה חיובית לבדיקת קורונה, שלא עולה על יותר מ-180 ימים מההגעה ולא פחות מ-11 ימים מקבלת התוצאה שלה. תיירים שמגיעים צריכים להציג אישור להזמנת מלון או אישור לינה.
רומניה
החל מה- 1.6.21 תיירים ישראלים יכולים להיכנס לרומניה בהצגת תעודת מתחסן / מחלים או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 לפני ההגעה למדינה.
שבדיה
ישראלים נדרשים רק להציג בדיקת קורונה שנעשתה עד 48 שעות לפני הכניסה. יש פטור מבידוד. קישור למידע רשמי.
שווייץ
ישראלים פטורים מבידוד בכניסה לשוויץ, בכפוף להצגת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה. יש למלא גם טופס כניסה לשוויץ לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
תאילנד
כניסת תיירים מחוסנים אל תאילנד החל מה- 1/7/21: ילדים מתחת לגיל 18 יהיו רשאים להצטרף להוריהם המחוסנים לחופשה משפחתית בפוקט (בשבועיים הראשונים) ובתאילנד (לאחר שבועיים). ילדים מתחת לגיל 12 אינם זקוקים לבדיקה נוספת, ילדים בני 12-18 יעברו בדיקת PCR עם ההגעה. על ההורים המחוסנים להציג אישור חיסונים ובדיקת PCR שלילית. בנוסף יהיו מחוייבים להוריד אפליקציית מעקב. השהייה בתאילנד בכלל ובפוקט בפרט חייבת להיות במלונות שקיבלו תעודה מ"מינהל הבטיחות והבריאות" SHA (יש מאות מלונות שקיבלו את החותמת). התיירים המחוסנים מחוייבים לשהות באי פוקט וביום ה- 4-5 יהיו חייבים לעבור בדיקת PCR, לאחר 14 ימים עם תוצאה שלילית הנוסעים רשאים לצאת ליעדים אחרים בתאילנד. החל מה- 1/10/21 אנחנו צפויים לראות יעדים נוספים שיהוו נקודות הגעה כמו פוקט.

נהלים מעודכנים לכניסה ויציאה ומישראל

נהלי הכניסה והיציאה מישראל עודכנו בתאריך 01/06/21 ומאפשרים למתחסנים ומחלימים להיכנס ולצאת מישראל.

 

יציאה מישראל:  יוכל לצאת מישראל כל אזרח ישראלי שיציג תעודת מתחסן / תעודת מחלים בתוקף או לחלופין יש לעשות בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה, מי שאינו אזרח או תושב ישראל, מי שמקום מגוריו הקבוע הוא בחו"ל, מי שאינו מחוסן / מחלים נדרש להציג ביציאה מהארץ בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. חולי קורונה ומי שמצוי בבידוד לא יורשו לעלות על טיסה מישראל. החל מתאריך 1.6.2021 לא נדרש למלא טופס הצהרת נוסע יוצא מישראל.

שימו לב:

עפ"י החלטת הממשלה, חל איסור יציאה מהארץ ל-9 מדינות בהן התחלואה גבוהה בעקבות חשש מהתפשטות הנגיף ההודי. המדינות הן הודו, אוקראינה, אתיופיה, ברזיל, דרום אפריקה, טורקיה, רוסיה, ארגנטינה ומקסיקו. ההחלטה, בשלב זה, תקפה עד יום א' 13.6.

השבים מיעדים אלה מחויבים לשהות בבידוד לאחר החזרה גם אם הם מחוסנים (לא חל על נוסעים אשר עושים קונקשן של מתחת ל12 שעות בשדות התעופה במדינות הללו אשר הוגדרו כשחורות).

כניסה לישראל:  כל מי שמחזיק בדרכון ישראלי רשאי להיכנס לישראל. נדרשת בדיקת קורונה שבוצעה עד 72 לפני ההמראה ובדיקת קורונה נוספת שתבוצע בשדה לאחר הנחיתה בארץ. מחוסנים ומחלימים אינם נדרשים לבידוד לאחר הנחיתה (למעט במקרה שבו ימצאו חיוביים לקורונה בבדיקה שתתבצע עם הנחיתה בארץ). מי שאינו מחוסן או מחלים נדרש לבידוד ביתי של 14 יום (או 10 ימים בכפוף ל- 2 בדיקות קורונה שליליות) ויתכן שידרש לעשות שימוש בצמיד אלקטרוני למעקב. מי שאינו יכול לקיים בידוד ביתי, ידרש לבידוד במלונית.

 

מידע מלא על ההנחיות לנכנסים וליוצאים מישראל ניתן למצוא באתר משרד הבריאות.

רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון