טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - טיסות זולות
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר

לאן יכולים לטוס מתחסנים ומחלימים בלי בידוד

השמיים נפתחים לאט לאט ואנו עוקבים מקרוב לאילו יעדים ניתן לטוס בלי בידוד, אילו מדינות מכבדות תעודת מתחסן / דרכון ירוק ישראלי, מהם היעדים בהם נדרש להציג בדיקת קורונה שלילית (PCR) בכניסה ומהם הנהלים לגבי ילדים שמתלווים להורים מחוסנים. אנו עוקבים מקרוב אחרי כל הנהלים וההגבלות בכניסה לכל מדינות העולם ונעדכן לגבי כל יעד אליו ניתן לטוס עם דרכון ישראלי.

למרות שאנו עושים מאמצים גדולים לעדכן את המידע, עליכם לוודא את נכונותו באתר משרד הבריאות ומול מדינת היעד. כמו כן, בתחתית הדף רשומים נהלי כניסה ויציאה מישראל – מי צריך לעבור בדיקות קורונה לפני יציאה או חזרה לישראל ואיזה מדינות אסורות לכניסה בגלל הקורונה. המידע מעודכן לתאריך28/09/21.

החל מה- 3.9.21 מי שמחוסן במנה שלישית (או שלא עברה חצי מאז שחוסן במנה השנייה) ומחלימים מחצי השנה האחרונה (או שהתחסנו במנה אחת לפחות) יהיו פטורים מבידוד בחזרה לארץ (לאחר קבלת תשובה שלילית לבדיקה בנחיתה בנתב"ג או לאחר 24 שעות מביצוע הבדיקה לפי המוקדם מביניהם). הפטור הוא לחזרה לארץ מכל מדינות העולם למעט בחזרה ממדינות אדומות בסיכון מירבי.

מדינה / יעדנהלי כניסה
אוזבקיסטן
ישראלים יכולים להיכנס לאוזבקיסטן בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
אוסטריה
החל מתאריך 15.09.21, רק מחוסנים או מחלימים שקיבלו גם חיסון אחד יכולים להכנס למדינה. כל השאר, נדרשים לבידוד של 10 ימים באוסטריה שניתן לקצרו לחמישה עם בדיקה שלילית. ילדים עד גיל 12 יכולים להכנס עם הורים מחוסנים בכפוף לבדיקת קורונה. קישור למידע רשמי.
אוקראינה
ישראלים מחוסנים יכולים להיכנס לאוקראינה ללא בדיקה או בידוד. מי שאינו מחוסן נדרש לבדיקה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. כל התיירים המגיעים לאוקראינה נדרשים להחזיק בביטוח נסיעות המכסה עלויות אשפוז הקשורות למחלת הקורונה. קישור למידע רשמי.
אזרבייג'ן
ישראלים יכולים להיכנס לאזרבייג'ן בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 לפני ההגעה למדינה.
איחוד האמירויות
יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה ולהתקין בטלפון אפליקציית ALHOSN UAE. לאחר הנחיתה מתבצעת בדיקת קורונה נוספת ללא תשלום. ילדים עד גיל 12 פטורים מבדיקת קורונה לפני ההגעה. קישור למידע רשמי.
איטליה
הכניסה לאיטליה מותרת כעת לישראלים מחוסנים ומחלימים (מחצי השנה האחרונה) בלבד. כל השאר נדרשים להציג בכניסה למדינה בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני ההגעה, יש למלא שני טפסים: 1. טופס איתור נוסע של האיחוד האירופי. 2. טופס כניסה לאיטליה עבור תושבי חוץ, יש להדפיס אותו ולהביא אתכם לשדה התעופה. קישור למידע רשמי.
איי בהאמה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשה לא יותר מאוחר מ-5 ימים לפני ההגעה לאיי הבהאמה. יש להעלות את טופס הבדיקה לאתר האינטרנט בבקשת הוויזה (יש לקחת בחשבון כי הפקת ויזה יכולה לארוך כ-48 שעות). קישור למידע רשמי.
איי הבתולה האמריקאיים
ישראלים יכולים להיכנס לאיי הבתולה בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 120 שעות לפני ההגעה למדינה. לצורך הכניסה יש לבקש אישור כניסה אלקטורני. קישור למידע רשמי.
איי סיישל
כל המבקרים באיי סיישל נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה וביטוח נסיעות הכולל כיסוי למקרה ונדבקתם בקורונה. קישור למידע רשמי.
איסלנד
מתחסנים ומחלימים נדרשים להציג גם בדיקת קורונה שנעשתה עד 72 שעות לפני הטיסה. כל השאר נדרשים לשהות לבידוד של 5 ימים ולאחר מכן להבדק שוב. קישור למידע רשמי.
אירלנד
מחוסנים ומחלימים יכולים להיכנס לאירלנד ללא בדיקות. ילדים עד גיל 12 בלווי הורים מחוסנים אינם נדרשים לבדיקה. ילדים מעל גיל 12 נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
אל סלבדור
ישראלים יכולים להיכנס לאל סלבדור בהצגת תעודת מתחסן בתוקף או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
אלבניה
בשלב זה, הכניסה חופשית ולא נדרשת בדיקת קורונה או תעודת מתחסן מהנכנסים לאלבניה.
אנגליה
יש להציג בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני ההגעה. כמו כן, מגיל 5 יש לעבור בדיקת קורונה ביום השני לשהות במדינה. (צריך להזמין את הבדיקה לפני ההגעה לאנגליה). יש למלא טופס בריאות באתר ממשלת אנגליה. קישור למידע רשמי.
אסטוניה
ישראלים יכולים חהיכנס לאסטוניה בהצגת תעודת מתחסן, תעודת מחלים (מחצי השנה האחרונה) או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. לפני הטיסה יש למלא הצהרת בריאות רפואית. קישור למידע רשמי.
אקוודור
הנכנסים לאקוודור מתבקשים להציג תעודת מתחסן או תוצאה שלילית של בדיקת קורונה שנעשתה לא יותר מ- 72 שעות לפני הכניסה למדינה.
ארה"ב - ניו יורק
החל מתאריך 10 באפריל 2021, כל הנכנסים למדינת ניו יורק אינם נדרשים עוד להיכנס לבידוד אלא רק להציג בדיקת קורונה שנעשתה עד 72 שעות לפני הכניסה. נוסעים ללא תסמיני קורונה הנכנסים לניו יורק ממדינה אחרת – ממדינת ארה”ב או ממדינות אחרות – אינם נדרשים עוד גם לבדיקת קורונה. יחד עם זאת ובהתאם להמלצות ה-CDC, מדינת ניו יורק ממליצה לבאים בשעריה שאינם מחוסנים לחלוטין לנגיף הקורונה, להיבדק 3-5 ימים לפני הגעתם לניו יורק וכן להימנע ממגע עם אנשים בסיכון גבוה במשך 14 יום, ללא קשר לתוצאת הבדיקה. על כל הנוסעים מוטלת החובה למלא טופס בריאות, אלא אם הנוסע עזב את ניו יורק פחות מ- 24 שעות או מגיע לניו יורק ממדינות צמודות לניו יורק: פנסילבניה, ניו ג’רזי, קונטיקט, מסצ’וסטס וורמונט. קישור למידע רשמי.
ארמניה
ישראלים יכולים להיכנס לארמניה בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
ארצות הברית
יש להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד שלושה ימים קלנדריים לפני ההמראה. ילדים עד גיל שנתיים (2) פטורים מבדיקה זו. ישראלים לא יורשו להיכנס לארה"ב בטיסות קונקשיין שעברו באירופה (כולל אנגליה). ניתן לטוס בטיסות ישירות או בטיסות קונקשיין דרך טורקיה, ירדן, קנדה ומדינות נוספות מחוץ לאירופה. אזרחי ארה"ב כן יכולים לטוס דרך אירופה. לכל מדינה בארה"ב יש נהלים שונים בנושא בידוד ובדיקות (בחלק מהמדינות נדרש בידוד). מומלץ לוודא את הנוהל העדכני לכל מדינה בה מתכננים לבקר. קישור למידע רשמי.
בולגריה
ישראלים יכולים להיכנס לבולגריה בהצגת תעודת מתחסן, תעודת מחלים מחצי השנה האחרונה או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות מההגעה למדינה. קישור למידע רשמיבולגריה מוגדרת כמדינה אדומה ולישראלים אסור לטוס אליה (למעט באישור של ועדת חריגים). כל החוזרים מבולגריה לרבות מחוסנים ומחלימים נדרשים לבידוד בחזרה לארץ.
בוליביה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית מ-72 שעות לפני הטיסה. לא ניתן לטוס ממרבית מדינות אירופה עד לסוף חודש מאי, לא ניתן לטוס דרך אנגליה. קישור למידע רשמי.
בוסניה הרצגובינה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 48 שעות לפני ההגעה לבוסניה. קישור למידע רשמי.
בחריין
הישראלים נדרשים לוויזה + בדיקת קורונה עד 48 שעות לפני הטיסה. לאחר הנחיתה, יש לעבור בדיקה נוספת. מי שמחוסן, משוחרר מבידוד לאחר קבלת תשובה שלילית. מי שאינו מחוסן, נדרש לבידוד של 10 ימים. קישור למידע רשמי.
בלארוס
ישראלים יכולים להיכנס לבלארוס בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
בלגיה
עדכון מה 17.09: רק מחוסנים (עד שנה מהחיסון השני) ומחלימים (עד חצי שנה מההחלמה) יכולים להכנס לבלגיה. לאחר הנחיתה, יש לעבור בדיקה ולהמתין בבידוד עד קבלת התשובה. יש למלא טופס כניסה עד יומיים לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
בליז
ניתן להכנס לבליז עם הצגת תעודת מתחסן (דרכון ירוק) או בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 96 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל 5 אינם נדרשים בבדיקה. קישור למידע רשמי.
ברזיל
ישראלים המגיעים לברזיל נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. ילדים עד כיל 12 המגיעים עם הוריהם אינם נדרשים בבדיקה. לפני ההגעה יש למלא באינטרנט הצהרת בריאות. קישור למידע רשמיברזיל מוגדרת כמדינה אדומה ולישראלים אסור לטוס אליה (למעט באישור של ועדת חריגים). כל החוזרים מברזיל לרבות מחוסנים ומחלימים נדרשים לבידוד בחזרה לארץ.
גאורגיה
אזרחים ישראלים מחוסנים הטסים ישירות לגיאורגיה מישראל לא נדרשים להציג אישור על בדיקת קורונה שלילית. אזרח ישראלי אשר אינו מחוסן, עליו לבצע בדיקת PCR כ-72 שעות טרם ההמראה לגאורגיה ולאחר שלושה ימי שהייה במדינה לבצע שוב בדיקת PCR על חשבונו. קישור למידע רשמי.
גואטמלה
המגיעים לגואטמלה מתבקשים להציג תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית מ-72 שעות לפני הטיסה. לא ניתן לטוס לגואטמלה דרך בריטניה או דרום אפריקה. יש למלא הצהרת בריאות באינטרנט לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
גרמניה
גרמניה מאפשרת כניסה למחוסנים או מחלימים בלבד. נדרש למלא טופס אינטרנטי לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
דנמרק
מחוסנים יכולים להכנס לדנמרק ללא בדיקת קורונה. כל השאר נדרשים לקבל אישור מיוחד ולשהות בבידוד. קישור למידע רשמי.
דרום אפריקה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני ההמראה לדרום אפריקה. קישור למידע רשמי.
האיים המלדיבים
תיירים המגיעים לאיים המלדיביים צריכים להציג בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 96 שעות לפני מועד ההמראה. תינוקות עד גיל שנה אינם נדרשים בבדיקה. קישור למידע רשמי.
האיים הקנריים
ניתן להיכנס לספרד ללא בידוד או בדיקת קורונה. יש למלא טופס הצהרת בריאות באתר ממשלת ספרד לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
הולנד
מהתאריך 04.09.21 מתאפשרת כניסה של מחוסנים בלבד (החל משבועיים לאחר החיסון השני). בנוסף, נדרש בידוד של 10 ימים שאפשר לקצרו ל-5 ימים עם תוצאת בדיקת קורונה שלילית. מה- 06.09 נדרשת בדיקת קורונה גם לפני הכניסה למדינה. קישור למידע רשמי.
הונג קונג
ישראלים מחוסנים או מחלימים בלבד יכולים להיכנס להונג קונג עם שהייה בבידוד של 14 יום לאחר ההגעה למדינה. מי שיציג בדיקה סרולוגית עם נוגדנים לקורונה יוכל לקצר את הבידוד ל- 7 ימים.
הונגריה
הונגריה מאפשרת לתיירים ישראלים להיכנס למדינה בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הטיסה.
הרפובליקה הדומיניקנית
ניתן להכנס לרפובליקה הדמויניקנית ללא צורך בתעודת מתחסן או בדיקת קורונה מוקדמת. שלטונות המדינה יערכו מידי פעם בדיקת קורונה אקראית לנוסעים הנכנסים בשדה התעופה. קישור למידע רשמי.
וייטנאם
ממשלת ויאטנם הצהירה כי מחודש אוקטובר תאפשר כניסת תיירים אל האי פוקוק בלבד, המתווה המלא עדיין לא פורסם.
טג'יקיסטן
נדרשת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
טורקיה
יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני ההמראה, ילדים עד גיל 6 פטורים מבדיקה. קישור למידע רשמיטורקיה מוגדרת כמדינה אדומה ולישראלים אסור לטוס אליה (למעט באישור של ועדת חריגים). כל החוזרים מטורקיה לרבות מחוסנים ומחלימים נדרשים לבידוד בחזרה לארץ.
טנזניה
ניתן להכנס לטנזניה בצורה חופשית וללא צורך בבידוד או בדיקת קורונה. קישור למידע רשמי.
יוון
ישראלים עם תעודת מתחסן או מחלים (מחצי השנה האחרונה) וילדים עד גיל 12 יכולים להכנס ליוון ללא בדיקה. מי שאינו מחוסן נדרש להציג בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. בדיקות קורונה רנדומליות יבוצעו לתיירים המגיעים למדינה. יש למלא טופס PLF באתר ממשלת יוון עד יום לפני ההגעה. קישור למידע רשמי.
ירדן
נדרשת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. בדיקת קורונה נוספת בתשלום תתבצע בשדה התעופה הירדן לאחר הנחיתה. יש למלא טופס הצהרה לפני ההגעה בטיסה. קישור למידע רשמי.
לטביה
ישראלים יכולים להיכנס ללטביה בהצגת תעודת מתחסן או מחלים בתוקף או בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
ליטא
ישראלים המחזיקים בתעודת מתחסן או תעודת מחלים יכולים להיכנס לליטא ללא צורך בבדיקת קורונה או בידוד. קישור למידע רשמי.
מולדובה
ישראלים יכולים להיכנס למולדובה בהצגת תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
מונטנגרו
ישראלים יכולים להיכנס באופן חופשי למונטנגרו (ללא הצגת תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית) ותבאי ששהו בישראל ב- 15 הימים טרם ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
מצרים
הסבר על כניסה לסיני בלבד: ניתן לעבור יבשתית דרך מעבר טאבה. על-פי דרישות מצרים, העוברים במעבר טאבה (מלבד מחוסנים) יידרשו להציג בדיקת קורונה שלילית שנעשתה 72 שעות לפני הכניסה. קישור למידע רשמי.
מקסיקו
לא נדרשת בדיקת קורונה או תעודת מתחסן לתיירים המגיעים למקסיקו. קישור למידע רשמי.
מרוקו
ניתן להיכנס למרוקו בהצגת תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני ההגעה למדינה. ילדים עד גיל 11 אינם נדרשים לעשות בדיקה. קישור למידע רשמי.
נפאל
ניתן להכנס עם הצגת תעודת מתחסן או לחילופין בדיקת קורונה שנעשתה עד 72 שעות לפני. בכניסה למדינה כולם צריכים לעבור בדיקת קורונה (על חשבון התייר) ולהמתין במלון עד קבלת התוצאה.
סלובניה
מחוסנים או בעלי תעודות מחלים קורונה יכולים להכנס לסלובניה ללא בידוד. השאר נדרשים לבצע בדיקת קורונה עד 72 שעות לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
סלובקיה
ישראלים יכולים להיכנס לסלובקיה בהצגת תעודת מתחסן או מחלים מחצי השנה האחרונה או בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 לפני ההגעה למדינה. יש למלא טופס כניסה אינטרנטי. קישור למידע רשמי.
ספרד
רק ישראלים מחוסנים יכולים להכנס לספרד (אין צורך בבדיקה או בידוד). יש למלא טופס הצהרת בריאות באתר ממשלת ספרד לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
סרביה
ישראלים יכולים להכנס עם תעודת מתחסן או יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 48 שעות לפני ההמראה לסרביה.
סרי לנקה
הכניסה לסרי לנקה תהיה מותנית בבידוד במלון שאושר ע"י הממשלה. מחוסנים (בעלי תעודת מתחסן) יצטרכו לעבור בדיקת קורונה ביום הראשון לשהות בסרי לנקה. לאחר 7 ימים יש לבצע בדיקת קורונה נוספת ואם התוצאה שלילית, ניתן לצאת מהבידוד. לא מחוסנים ידרשו לעבור בדיקת קורונה ביום הראשון בסרי לנקה, להשאר בבידוד 14 יום במלון ולבצע בדיקת קורונה נוספת בין הימים 11-14 לשהות. קישור למידע רשמי.
פולין
תיירים ישראלים מחוסנים יכולים להגיע לפולין ללא צורך בבידוד וללא ביצוע בדיקת קורונה לפני ההגעה. אליהם יוכלו להצטרף ילדים לא מחוסנים עד גיל 12. מי שאינו מחוסן נדרש לבדיקה שלילית ובידוד של שבוע. יש למלא טופס כניסה מקוון. קישור למידע רשמי.
פוקט, תאילנד
כניסת תיירים מחוסנים אל תאילנד החל מה- 1/7/21: ילדים מתחת לגיל 18 יהיו רשאים להצטרף להוריהם המחוסנים לחופשה משפחתית בפוקט (בשבוע הראשון) ובתאילנד (לאחר שבוע). ילדים מתחת לגיל 12 אינם זקוקים לבדיקה נוספת, ילדים בני 12-18 יעברו בדיקת PCR עם ההגעה. על ההורים המחוסנים להציג אישור חיסונים ובדיקת PCR שלילית. בנוסף יהיו מחוייבים להוריד אפליקציית מעקב. השהייה בתאילנד בכלל ובפוקט בפרט חייבת להיות במלונות שקיבלו תעודה מ"מינהל הבטיחות והבריאות" SHA (יש מאות מלונות שקיבלו את החותמת). התיירים המחוסנים מחוייבים לשהות באי פוקט וביום ה- 4-5 יהיו חייבים לעבור בדיקת PCR, לאחר 7 ימים עם תוצאה שלילית הנוסעים רשאים לצאת ליעדים אחרים בתאילנד (רשימת היעדים כוללת את קוסמוי, קופיפי, קופנגן, קראבי,קופיפי ועוד). המעבר ליעדים הנוספים אפשרי בטיסת פנים מפוקט בלבד ורק בתנאי שיש לכם מקום לינה מוזמן ביעד. קישור למידע רשמי.
פורטוגל
מחלימים או מחוסנים ישראלים יכולים להכנס לפורטוגל, כולל ילדיהם עד גיל 11, בצירוף בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני הטיסה. יש למלא טופס מקוון. קישור למידע רשמי.
פינלנד
כניסה למחוסנים בלבד. קישור למידע רשמי.
פנמה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 48 שעות לפני שעת ההגעה לפנמה. מטיילים אשר מגיעים מדרום אמריקה נדרשים לעבור בדיקת קורונה בתשלום בהגעה לפנמה (בשדה התעופה) ולשהות בבידוד של 5 ימים. יש איסור לעבור באנגליה או דרום אפריקה ב-20 הימים שקדמו להגעה לפנמה. יש למלא הצהרת בריאות לפני ההמראה לפנמה. קישור למידע רשמי.
צ'כיה
הכניסה לצ'כיה מותרת בשלב זה למחוסנים בלבד (תעודת מחלים לא מספיקה). ילדים עד גיל 6 יכולים להתלוות להורים מחוסנים. ילדים מעל גיל נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית ולשהות בבידוד בצ'כיה במשך 5 ימים. יש למלא טופס מקוון PLF לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
צרפת
ישראלים יכולים להיכנס לצרפת בהצגת תעודת מתחסן בלבד או מחלים עם חיסון אחד לפחות. מי שאינו מחוסן, חייב לקבל אישור מיוחד, להציג בדיקת קורונה ולהכנס לבידוד של 7 ימים בצרפת. ילדים לא מחוסנים בגיל 12-18 נדרשים להציג בדיקת קורונה מ-72 שעות לפני הטיסה. יש למלא טופס מקוון. קישור למידע רשמי.
קולומביה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 96 שעות לפני ההמראה לקולומביה. יש למלא הצהרת בריאות לקולומביה עוד לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
קוסטה ריקה
ניתן להכנס אל קוסטה ריקה בצורה חופשית וללא בידוד או בדיקת קורונה. יש למלא טופס בריאות בכניסה. קישור למידע רשמי.
קירגיזסטן
נדרשת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. מחוסנים פטורים מהצגת בדיקה. קישור למידע רשמי.
קנדה
ניתן להכנס לקנדה רק לאחר שני חיסונים נגד קורונה (גם מחלימים), בין שבועיים עד שנה מהחיסון השני. יש להציג בדיקת קורונה שלילית מ-72 שעות לפני הטיסה. נדרש מילוי טופס מקוון. קישור למידע רשמי.
קניה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 96 שעות לפני ההמראה לקניה. קישור למידע רשמי.
קפריסין
מחוסנים ומחלימים אינם נדרשים לעבור בדיקה. כל השאר נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה ולאחר הכניסה ידרשו לעבור בדיקה נוספת ולשהות בבידוד במלון עד לקבלת תשובה שלילית. קישור למידע רשמי.
קרואטיה
המגיעים לקרואטיה נדרשים להציג תעודת מתחסן או תעודת מחלים מחצי השנה האחרונה או בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 48 שעות לפני ההמראה. מי שלא מחוסן ושוהה בקרואטיה יותר מעשרה ימים, ידרש לעבור בדיקת קורונה נוספת ביום השהייה העשירי. תיירים שמגיעים צריכים להציג אישור להזמנת מלון או אישור לינה. קישור למידע רשמי.
רומניה
החל מה- 15.8.21 תיירים ישראלים יכולים להכינס לרומניה בתנאי שהם מחוסנים או מחלימים. מי שאינו מחוסן נדרש לבידוד של 14 יום ברומניה. ילדים עד גיל 6 פטורים מבידוד וילדים עד גיל 12 פטורים מבידוד בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה. קישור למידע רשמי.
שבדיה
החל מתאריך 27.09.21 מותרת כניסת ישראלים מחוסנים עם שתי מנות לפחות ומחלימים מחצי השנה האחרונה.
שווייץ
החל מהתאריך 13.9.21, רק ישראלים מחוסנים בשני חיסונים יכולים להכנס לשוויץ. ילדים עד גיל 18 פטורים מהצורך להציג בדיקה שלילית בליווי הורים מחוסנים. יש למלא טופס אינטרנטי לפני הכניסה, גם לנוסעי קונקשן. קישור למידע רשמי.
תאילנד
כניסת תיירים מחוסנים אל תאילנד החל מה- 1/7/21: ילדים מתחת לגיל 18 יהיו רשאים להצטרף להוריהם המחוסנים לחופשה משפחתית בפוקט (בשבועיים הראשונים) ובתאילנד (לאחר שבועיים). ילדים מתחת לגיל 12 אינם זקוקים לבדיקה נוספת, ילדים בני 12-18 יעברו בדיקת PCR עם ההגעה. על ההורים המחוסנים להציג אישור חיסונים ובדיקת PCR שלילית. בנוסף יהיו מחוייבים להוריד אפליקציית מעקב. השהייה בתאילנד בכלל ובפוקט בפרט חייבת להיות במלונות שקיבלו תעודה מ"מינהל הבטיחות והבריאות" SHA (יש מאות מלונות שקיבלו את החותמת). התיירים המחוסנים מחוייבים לשהות באי פוקט וביום ה- 4-5 יהיו חייבים לעבור בדיקת PCR, לאחר 14 ימים עם תוצאה שלילית הנוסעים רשאים לצאת ליעדים אחרים בתאילנד. החל מה- 1/10/21 אנחנו צפויים לראות יעדים נוספים שיהוו נקודות הגעה כמו פוקט. קישור למידע רשמי.

נהלים מעודכנים לכניסה ויציאה ומישראל

נהלי הכניסה והיציאה מישראל עודכנו בתאריך 29/08/21 ומאפשרים למתחסנים ומחלימים להיכנס ולצאת מישראל.

 

יציאה מישראל:  יוכל לצאת מישראל כל אזרח ישראלי שיציג תעודת מתחסן / תעודת מחלים בתוקף או לחלופין יש לעשות בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה, מי שאינו אזרח או תושב ישראל, מי שמקום מגוריו הקבוע הוא בחו"ל, מי שאינו מחוסן / מחלים נדרש להציג ביציאה מהארץ בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. חולי קורונה ומי שמצוי בבידוד לא יורשו לעלות על טיסה מישראל. החל מתאריך 29.6.21 נדרש למלא הצהרת נוסע יוצא בו מצהירים כי אין כוונה לבקר במדינה אסורה עפ"י רשימת משרד הבריאות.

שימו לב: עפ"י החלטת הממשלה, חל איסור יציאה מהארץ למדינות בהן התחלואה גבוהה בעקבות חשש מהתפשטות הנגיף ההודי. המדינות הן בולגריה, ברזיל וטורקיה (לא חל על נוסעים אשר עושים קונקשן של מתחת ל- 12 שעות בשדות התעופה במדינות הללו).

כניסה לישראל:  כל מי שמחזיק בדרכון ישראלי רשאי להיכנס לישראל. נדרשת בדיקת קורונה שבוצעה עד 72 לפני ההמראה ובדיקת קורונה נוספת שתבוצע בשדה לאחר הנחיתה בארץ. החל מה- 3.9.21 כל מי שחוסן לפחות 2 חיסונים ולא עברה חצי שנה מאז החיסון האחרון או שמחזיק תעודת מחלים מחצי השנה האחרונה (או שמחזיק תעודת מחלים מתאריך מוקדם יותר וקיבל מנת חיסון לפני פחות מחצי שנה) יהיה פטור מבידוד בחזרה לארץ ממדינות שאינן בסיכון מירבי (בולגריה, ברזיל, מקסיקו וטורקיה) מרגע קבלת תשובה שלילית לבדיקת הקורונה שבוצעה בנתב"ג או 24 שעות לאחר ביצוע הבדיקה לפי המוקדם מביניהם. כל מי שאינו עומד בקריטריונים ידרש לבידוד בארץ.

 

מידע מלא על ההנחיות לנכנסים וליוצאים מישראל ניתן למצוא באתר משרד הבריאות.  
 

הנחיות משרד הבריאות ליציאה וחזרה מחו"ל
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X
עכשיו במציאון - טיסות זולות מ- $23
מחירים מעולים לטיסות למגוון יעדים מ- $23 הלוך-חזור. 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות. אפשרות להוספת ביטוח ביטול מכל סיבה כחלק מתהליך ההזמנה