טיסות
מלונות
המציאון - לטוס בזול
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר

לאן יכולים לטוס מתחסנים ומחלימים בלי בידוד

השמיים נפתחים לאט לאט ואנו עוקבים מקרוב לאילו יעדים ניתן לטוס בלי בידוד, אילו מדינות מכבדות תעודת מתחסן / דרכון ירוק ישראלי, מהם היעדים בהם נדרש להציג בדיקת קורונה שלילית (PCR) בכניסה ומהם הנהלים לגבי ילדים שמתלווים להורים מחוסנים. אנו עוקבים מקרוב אחרי כל הנהלים וההגבלות בכניסה לכל מדינות העולם ונעדכן לגבי כל יעד אליו ניתן לטוס עם דרכון ישראלי.

למרות שאנו עושים מאמצים גדולים לעדכן את המידע, עליכם לוודא את נכונותו באתר משרד הבריאות ומול מדינת היעד. כמו כן, בתחתית הדף רשומים נהלי כניסה ויציאה מישראל – מי צריך לעבור בדיקות קורונה לפני יציאה או חזרה לישראל ואיזה מדינות אסורות לכניסה בגלל הקורונה. המידע מעודכן לתאריך 17/01/22.

מחוסנים ומחלימים (בעלי תו ירוק בתוקף) שחוזרים לארץ ממדינה כתומה לא ידרשו עוד לבידוד אלא רק להמתנה בבית עד לקבלת תוצאה שלילית בבדיקה שבוצעה בנתב"ג בנחיתה או 24 שעות לפי המוקדם מבינהם. רשימת המדינות האדומות ריקה כרגע ומותר לטוס לכל היעדים בעולם.

מדינה / יעדנהלי כניסה
אוזבקיסטן
ישראלים יכולים להיכנס לאוזבקיסטן בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
אוסטריה
רק מחוסנים או מחלימים שקיבלו גם חיסון אחד יכולים להכנס לאוסטריה. מחוסנים ב- 3 מנות חיסון או מחלימים המחוסנים במנת חיסון אחת לפחות יכולים להיכנס ללא בדיקה. מי שמחוסן בשתי מנות חיסון בלבד, נדרש להציג בדיקה שלילית שבוצעה עד 24 שעות לפני הטיסה. . ילדים עד גיל 12 יכולים להכנס עם הורים מחוסנים ללא בדיקה. ילדים בין הגילאים 12-17 לא נדרשים לבידוד אם נכנסו עם הורים מחוסנים,. קישור למידע רשמי.
אוקראינה
ישראלים מחוסנים יכולים להיכנס לאוקראינה ללא בדיקה או בידוד. מי שאינו מחוסן נדרש לבדיקה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. כל התיירים המגיעים לאוקראינה נדרשים להחזיק בביטוח נסיעות המכסה עלויות אשפוז הקשורות למחלת הקורונה. קישור למידע רשמי.
אזרבייג'ן
ישראלים יכולים להיכנס לאזרבייג'ן בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 לפני ההגעה למדינה.
איחוד האמירויות
יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה ולהתקין בטלפון אפליקציית ALHOSN UAE. לאחר הנחיתה מתבצעת בדיקת קורונה נוספת ללא תשלום. ילדים עד גיל 12 פטורים מבדיקת קורונה לפני ההגעה. קישור למידע רשמי.
איטליה
כל המגיעים לאיטליה נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה, ילדים עד גיל 6 פטורים מהבדיקה והבידוד. רק מחוסנים, מחלימים או מחלימים עם חיסון אחד פטורים מבידוד בכניסה למדינה. בלתי מחוסנים נדרשים לבידוד של 5 ימים ובדיקה נוספת בסיום הבידוד. יש למלא שני טפסים: 1. טופס איתור נוסע של האיחוד האירופי. 2. טופס כניסה לאיטליה עבור תושבי חוץ, יש להדפיס אותו ולהביא אתכם לשדה התעופה. קישור למידע רשמי.
איי בהאמה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשה לא יותר מאוחר מ-5 ימים לפני ההגעה לאיי הבהאמה. יש להעלות את טופס הבדיקה לאתר האינטרנט בבקשת הוויזה (יש לקחת בחשבון כי הפקת ויזה יכולה לארוך כ-48 שעות). קישור למידע רשמי.
איי הבתולה האמריקאיים
ישראלים יכולים להיכנס לאיי הבתולה בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 120 שעות לפני ההגעה למדינה. לצורך הכניסה יש לבקש אישור כניסה אלקטורני. קישור למידע רשמי.
איי סיישל
כל המבקרים באיי סיישל נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה וביטוח נסיעות הכולל כיסוי למקרה ונדבקתם בקורונה. קישור למידע רשמי.
איסלנד
מתחסנים ומחלימים נדרשים להציג גם בדיקת קורונה שנעשתה עד 72 שעות לפני הטיסה. כל השאר נדרשים לשהות לבידוד של 5 ימים ולאחר מכן להבדק שוב. קישור למידע רשמי.
אירלנד
מחוסנים ומחלימים יכולים להיכנס לאירלנד ללא בדיקות. ילדים עד גיל 12 בלווי הורים מחוסנים אינם נדרשים לבדיקה. ילדים מעל גיל 12 נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
אל סלבדור
ישראלים יכולים להיכנס לאל סלבדור בהצגת תעודת מתחסן בתוקף או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
אלבניה
בשלב זה, הכניסה חופשית ולא נדרשת בדיקת קורונה או תעודת מתחסן מהנכנסים לאלבניה.
אנגליה
החל מה- 7.1 מחוסנים באופן מלא לא ידרשו עוד להציג בדיקת קורונה שלילית בכניסה לאנגליה (מי שאינו מחוסן באופן מלא נדרש להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני הטיסה). כמו כן, מגיל 5 יש לעבור בדיקת קורונה ביום השני לשהות במדינה (החל מה- 9.1.22, מי שמחוסן יכול לעבור בדיקת אנטיגן מהירה במקום בדיקת PCR). יש למלא טופס בריאות באתר ממשלת אנגליה. כל מי שלא התחסן באופן מלא, נדרש לעבור בדיקת קורונה בימים 2+8 לשהייה ולהכנס לבידוד של 10 ימים! ניתן לקצר הבידוד ע"י בדיקה ביום החמישי. גם מחלימים שלא התחסנו בשתי זריקות נדרשים לבידוד. קישור למידע רשמי.
אסטוניה
ישראלים יכולים חהיכנס לאסטוניה בהצגת תעודת מתחסן, תעודת מחלים (מחצי השנה האחרונה) או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. לפני הטיסה יש למלא הצהרת בריאות רפואית. קישור למידע רשמי.
אקוודור
הנכנסים לאקוודור מתבקשים להציג תעודת מתחסן או תוצאה שלילית של בדיקת קורונה שנעשתה לא יותר מ- 72 שעות לפני הכניסה למדינה.
ארגנטינה
החל מה- 1.11.21 תיירים מחוסנים בלבד יכולים להיכנס לארגנטינה בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה.
ארמניה
ישראלים יכולים להיכנס לארמניה בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
ארצות הברית
הכניסה לארה"ב מותרת למחוסנים בלבד וילדים עד גיל 18 שמגיעים עם הורים מחוסנים. יש להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד יום קלנדרי אחד לפני ההמראה. ילדים עד גיל שנתיים (2) פטורים מבדיקה זו. החל מה- 8.11.21 ניתן לטוס לארה"ב בקונקשן דרך מדינות אירופה וכל יעד אחר בעולם. קישור למידע רשמי.
בולגריה
תיירים יכולים להיכנס לבולגריה בהצגת תעודת מתחסן, תעודת מחלים מחצי השנה האחרונה. קישור למידע רשמיהחל מה- 19.1.21 ישראל הופכת למדינה אדומה ע"י בולגריה וכניסת תיירים ישראלים אסורה עד להודעה חדשה.
בוליביה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית מ-72 שעות לפני הטיסה. לא ניתן לטוס ממרבית מדינות אירופה עד לסוף חודש מאי, לא ניתן לטוס דרך אנגליה. קישור למידע רשמי.
בוסניה הרצגובינה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 48 שעות לפני ההגעה לבוסניה. קישור למידע רשמי.
בחריין
הישראלים נדרשים לוויזה + בדיקת קורונה עד 48 שעות לפני הטיסה. לאחר הנחיתה, יש לעבור בדיקה נוספת. מי שמחוסן, משוחרר מבידוד לאחר קבלת תשובה שלילית. מי שאינו מחוסן, נדרש לבידוד של 10 ימים. קישור למידע רשמי.
בלארוס
ישראלים יכולים להיכנס לבלארוס בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
בלגיה
עדכון מה 17.09: רק מחוסנים (עד שנה מהחיסון השני) ומחלימים (עד חצי שנה מההחלמה) יכולים להכנס לבלגיה. ילדים עד גיל 12 יכולים להתלוות להורים מחוסנים. לאחר הנחיתה, יש לעבור בדיקה ולהמתין בבידוד עד קבלת התשובה. יש למלא טופס כניסה עד יומיים לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
בליז
ניתן להכנס לבליז עם הצגת תעודת מתחסן (דרכון ירוק) או בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 96 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל 5 אינם נדרשים בבדיקה. קישור למידע רשמי.
ברזיל
ישראלים המגיעים לברזיל נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. ילדים עד כיל 12 המגיעים עם הוריהם אינם נדרשים בבדיקה. לפני ההגעה יש למלא באינטרנט הצהרת בריאות. קישור למידע רשמי.
גאורגיה
אזרחים ישראלים מחוסנים הטסים ישירות לגיאורגיה מישראל לא נדרשים להציג אישור על בדיקת קורונה שלילית. אזרח ישראלי אשר אינו מחוסן, עליו לבצע בדיקת PCR כ-72 שעות טרם ההמראה לגאורגיה ולאחר שלושה ימי שהייה במדינה לבצע שוב בדיקת PCR על חשבונו. קישור למידע רשמי.
גואטמלה
המגיעים לגואטמלה מתבקשים להציג תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית מ-72 שעות לפני הטיסה. לא ניתן לטוס לגואטמלה דרך בריטניה או דרום אפריקה. יש למלא הצהרת בריאות באינטרנט לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
גרמניה
גרמניה מאפשרת כניסה למחוסנים או מחלימים בלבד. נדרש למלא טופס אינטרנטי לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
דנמרק
מחוסנים יכולים להכנס לדנמרק ללא בדיקת קורונה. כל השאר נדרשים לקבל אישור מיוחד ולשהות בבידוד. קישור למידע רשמי.
דרום אפריקה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני ההמראה לדרום אפריקה. קישור למידע רשמי.
האיים המלדיבים
תיירים המגיעים לאיים המלדיביים צריכים להציג בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 96 שעות לפני מועד ההמראה. תינוקות עד גיל שנה אינם נדרשים בבדיקה. קישור למידע רשמי.
האיים הקנריים
ניתן להיכנס לספרד ללא בידוד או בדיקת קורונה. יש למלא טופס הצהרת בריאות באתר ממשלת ספרד לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
הודו
החל מה- 9.12.21 הודו מגדירה את ישראל כמדינה בסיכון וכל מי שמגיע להודו מישראל נדרש בביצוע בדיקת PCR מיד עם הנחיתה, בידוד של 7 ימים ובדיקה נוספת על מנת לצאת מבידוד. יש למלא טופס כניסה למדינה בו גם מזמינים את בידקות הקורונה. קישור למידע רשמי.
הולנד
הולנד מתאפשרת כניסה של מחוסנים בלבד (החל משבועיים לאחר החיסון השני). מה- 22.12.21 יש להציג בדיקת PCR שבוצעה עד 48 שעות לפני הטיסה או בדיקת אנטיגן שבוצעה עד 24 שעות לפני הטיסה. כל מי שאינו מחוסן נדרש לבידוד. יש למלא טופס הצהרת בריאות וטופס בנושא בידוד. קישור למידע רשמיהחל מה- 16.1.21 הולנד הכניסה את ישראל לרשימת המדינות בסיכון ונדרש בידוד של 5 ימים גם למחוסנים שמגיעים למדינה.
הונג קונג
ישראלים מחוסנים או מחלימים בלבד יכולים להיכנס להונג קונג עם שהייה בבידוד של 14 יום לאחר ההגעה למדינה. מי שיציג בדיקה סרולוגית עם נוגדנים לקורונה יוכל לקצר את הבידוד ל- 7 ימים.
הונגריה
הונגריה מאפשרת לתיירים ישראלים להיכנס למדינה בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הטיסה. פטורים מהבדיקה: מחוסנים בשתי זריקות מהשנה האחרונה, מחלימים עם חיסון אחד מהשנה האחרונה או מחלימים מחצי השנה האחרונה.
הרפובליקה הדומיניקנית
ניתן להכנס לרפובליקה הדמויניקנית ללא צורך בתעודת מתחסן או בדיקת קורונה מוקדמת. שלטונות המדינה יערכו מידי פעם בדיקת קורונה אקראית לנוסעים הנכנסים בשדה התעופה. קישור למידע רשמי.
וייטנאם
ממשלת ויאטנם הצהירה כי מחודש אוקטובר תאפשר כניסת תיירים אל האי פוקוק בלבד, המתווה המלא עדיין לא פורסם.
טג'יקיסטן
נדרשת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
טורקיה
יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני ההמראה, מחוסנים, מחלימים (עד חצי שנה) וילדים עד גיל 6 פטורים מבדיקה. יש למלא טופס כניסה לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
טנזניה
ניתן להכנס לטנזניה בצורה חופשית וללא צורך בבידוד או בדיקת קורונה. קישור למידע רשמי.
יוון
החל מה- 19.12.21 כל התיירים המגיעים ליוון (לרבות מחוסנים ומחלימים) נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני ההגעה למדינה יש למלא טופס PLF באתר ממשלת יוון עד יום לפני ההגעה. קישור למידע רשמי.
ירדן
נדרשת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. בדיקת קורונה נוספת בתשלום תתבצע בשדה התעופה הירדן לאחר הנחיתה. יש למלא טופס הצהרה לפני ההגעה בטיסה. קישור למידע רשמי.
לטביה
ישראלים יכולים להיכנס ללטביה בהצגת תעודת מתחסן או מחלים בתוקף או בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
ליטא
ישראלים המחזיקים בתעודת מתחסן או תעודת מחלים יכולים להיכנס לליטא ללא צורך בבדיקת קורונה או בידוד. קישור למידע רשמי.
מאוריציוס
הכניסה למאוריצ'יוס אפשרית כרגע למחוסנים בלבד. יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההגעה למדינה. בהגעה למאוריצ'יוס תידרשו לבצע בדיקת קורונה נוספת עם הנחיתה ובדיקת קורונה נוספת ביום החמישי לשהייה. קישור למידע רשמי.
מולדובה
ישראלים יכולים להיכנס למולדובה בהצגת תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
מונטנגרו
ישראלים יכולים להיכנס באופן חופשי למונטנגרו (ללא הצגת תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית) ותבאי ששהו בישראל ב- 15 הימים טרם ההגעה למדינה. קישור למידע רשמי.
מלטה
החל מה- 23.9.21 מלטה מכירה בתעודת החיסון הישראלים ומחוסנים יכולים להיכנס למלטה ללא שום הגבלות.
מצרים
הסבר על כניסה לסיני בלבד: ניתן לעבור יבשתית דרך מעבר טאבה. על-פי דרישות מצרים, העוברים במעבר טאבה (מלבד מחוסנים) יידרשו להציג בדיקת קורונה שלילית שנעשתה 72 שעות לפני הכניסה. קישור למידע רשמי.
מקסיקו
לא נדרשת בדיקת קורונה או תעודת מתחסן לתיירים המגיעים למקסיקו. קישור למידע רשמי.
מרוקו
ניתן להיכנס למרוקו בהצגת תעודת מתחסן או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני ההגעה למדינה. ילדים עד גיל 11 אינם נדרשים לעשות בדיקה. קישור למידע רשמימרוקו אוסרת בשלב זה כניסת תיירים למדינה (כרגע עד ה- 31.1.22).
נורבגיה
הכניסה לנורבגיה מותרת בהצגת תעודת מתחסן או תעודת מחלים מהשנה האחרונה. ילדים עד גיל 12 יכולים להצטרף להורים מחוסנים.
נפאל
תיירים מחוסנים יכולים להיכנס לנפאל בהצגת בדיקת קורונה שנעשתה עד 72 שעות לפני ההמראה. בכניסה למדינה כולם צריכים לעבור בדיקת אנטיגן מהירה.
סלובניה
מחוסנים או בעלי תעודות מחלים קורונה יכולים להכנס לסלובניה ללא בידוד. השאר נדרשים לבצע בדיקת קורונה עד 72 שעות לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
סלובקיה
ישראלים יכולים להיכנס לסלובקיה בהצגת תעודת מתחסן או מחלים מחצי השנה האחרונה או בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 לפני ההגעה למדינה. יש למלא טופס כניסה אינטרנטי. קישור למידע רשמי.
ספרד
רק ישראלים מחוסנים יכולים להכנס לספרד (אין צורך בבדיקה או בידוד). יש למלא טופס הצהרת בריאות באתר ממשלת ספרד לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
סרביה
ישראלים יכולים להכנס עם תעודת מתחסן או יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 48 שעות לפני ההמראה לסרביה.
סרי לנקה
תיירים מחוסנים יכולים לסרי לנקה ללא בידוד. ילדים עד גיל 12 יכולים להתלוות להורים מחוסנים. יש להציג בכניסה למדינה בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
פולין
תיירים ישראלים מחוסנים יכולים להגיע לפולין ללא צורך בבידוד . אליהם יוכלו להצטרף ילדים לא מחוסנים עד גיל 12. החל מה- 15.12.21 כל מי שמגיע לפולין נדרש להציג בדיקת קורונה שלילית (PCR או אנטיגן) שבוצעה עד 24 לפני הנחיתה במדינה. יש למלא טופס כניסה מקוון. קישור למידע רשמי.
פורטוגל
מחלימים או מחוסנים ישראלים יכולים להכנס לפורטוגל, כולל ילדיהם עד גיל 11, בצירוף בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני הטיסה. יש למלא טופס מקוון. קישור למידע רשמי.
פינלנד
כניסה למחוסנים בלבד. קישור למידע רשמי.
פנמה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 48 שעות לפני שעת ההגעה לפנמה. מטיילים אשר מגיעים מדרום אמריקה נדרשים לעבור בדיקת קורונה בתשלום בהגעה לפנמה (בשדה התעופה) ולשהות בבידוד של 5 ימים. יש איסור לעבור באנגליה או דרום אפריקה ב-20 הימים שקדמו להגעה לפנמה. יש למלא הצהרת בריאות לפני ההמראה לפנמה. קישור למידע רשמי.
צ'כיה
הכניסה לצ'כיה מותרת בשלב זה למחוסנים בלבד (תעודת מחלים לא מספיקה). ילדים עד גיל 6 יכולים להתלוות להורים מחוסנים. ילדים מעל גיל 6 נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית ולשהות בבידוד בצ'כיה במשך 5 ימים. יש למלא טופס מקוון PLF לפני הטיסה. קישור למידע רשמי.
צרפת
ישראלים יכולים להיכנס לצרפת בהצגת תעודת מתחסן או מחלים עם חיסון אחד לפחות. החלמה- 1.12.21 נדרש להציג גם בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני ההגעה למדינה. מי שאינו מחוסן, חייב לקבל אישור מיוחד, להציג בדיקת קורונה ולהכנס לבידוד של 7 ימים בצרפת. יש למלא טופס מקוון. קישור למידע רשמי.
קולומביה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 96 שעות לפני ההמראה לקולומביה. יש למלא הצהרת בריאות לקולומביה עוד לפני ההמראה. קישור למידע רשמי.
קוסטה ריקה
ניתן להכנס אל קוסטה ריקה בצורה חופשית וללא בידוד או בדיקת קורונה. יש למלא טופס בריאות בכניסה. קישור למידע רשמי.
קירגיזסטן
נדרשת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. מחוסנים פטורים מהצגת בדיקה. קישור למידע רשמי.
קנדה
ניתן להכנס לקנדה רק לאחר שני חיסונים נגד קורונה (גם מחלימים), בין שבועיים עד שנה מהחיסון השני. יש להציג בדיקת קורונה שלילית מ-72 שעות לפני הטיסה. נדרש מילוי טופס מקוון. קישור למידע רשמי.
קניה
יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 96 שעות לפני ההמראה לקניה. קישור למידע רשמי.
קפריסין
כל התיירים נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני ההמראה. מי שאינו מחוסן או מחלים נדרש לשבוע בידוד. קישור למידע רשמיהחל מה 29.11.21 תיירים המגיעים לקפריסין ידרשו לעבור בדיקת PCR מהירה מיד עם הנחיתה ולהמתין במלון עד לקבלת תשובה שלילית.
קרואטיה
המגיעים לקרואטיה נדרשים להציג תעודת מתחסן או תעודת מחלים מחצי השנה האחרונה או בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 48 שעות לפני ההמראה. מי שלא מחוסן ושוהה בקרואטיה יותר מעשרה ימים, ידרש לעבור בדיקת קורונה נוספת ביום השהייה העשירי. תיירים שמגיעים צריכים להציג אישור להזמנת מלון או אישור לינה. קישור למידע רשמי.
רומניה
תיירים ישראלים יכולים להכינס לרומניה בתנאי שהם מחוסנים או מחלימים.. החל מה- 10.12.21 יש צורך להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני הטיסה. ילדים עד גיל 12 פטורים מהצגת בדיקה. קישור למידע רשמי.
שבדיה
החל מתאריך 27.09.21 מותרת כניסת ישראלים מחוסנים עם שתי מנות לפחות ומחלימים מחצי השנה האחרונה.
שווייץ
החל מה- 4.12 כניסת ישראלים מחוסנים ומחלימים (מהשנה האחרונה) מותרת שוב לשוויץ. יש להצטייד בבדיקות קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הטיסה ולמלא טופס PLF דיגיטלי. בנוסף, תידרשו לבצע בדיקה נוספת (PCR או אנטיגן) בין היום הרביעי ליום השביעי לשהייה במדינה. קישור למידע רשמי.
תאילנד
החל מ-21 בדצמבר, תאילנד נסגרת בפני המבקרים עקב החשש מהתפשטות זן האומיקרון, עד 4 בינואר. ניתן להגיע לפוקט ולשהות באי לפי המתווה הקודם, או להגיע לכל מקום אחר במדינה ולהשאר בבידוד במלון בין 7-10 ימים. מי שקיבל כבר אישור (תאילנד פס), יוכל להכנס ללא הצורך בבידוד. החל מה- 1.11.21 מחוסנים בשתי מנות לפחות, מחלימים משלושת החודשים האחרונים שקיבלו גם מנת חיסון אחת וילדים עד גיל 12 שמצטרפים להורים מחוסנים, יכולים להיכנס לתאילנד (בתנאי ששהו בישראל ב- 21 הימים האחרונים). בהגעה לתאילנד תתבצע בדיקת קורונה נוספת ויש לשהות במלון עד לקבלת תוצאת בדיקה שלילית. בשביל להיכנס לתאילנדיש להנפיק Thailand Pass שדורש דרכון בתוקף לפחות ל- 6 חודשים, ביטוח נסיעות שמכסה טיפול בקורונה בסכום מינימלי של $50,000 ואישור הזמנת מלון מורשה SHA+ ללילה הראשון (התשלום על המלון כולל את עלות בדיקת הקורונה). לאחר קבחת תשובה שלילית לבדיקת הקורונה שבוצעה בהגעה לתאילנד ניתן לנוע ברחבי המדינה ללא הגבלות. קישור למידע רשמי.

נהלים מעודכנים לכניסה ויציאה ומישראל

נהלי הכניסה והיציאה מישראל עודכנו בתאריך 6/1/22.

 

יציאה מישראל:  יוכל לצאת מישראל כל אזרח ישראלי שיציג תעודת מתחסן / תעודת מחלים בתוקף או לחלופין יש לעשות בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה, מי שאינו אזרח או תושב ישראל, מי שמקום מגוריו הקבוע הוא בחו"ל, מי שאינו מחוסן / מחלים נדרש להציג ביציאה מהארץ בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. חולי קורונה ומי שמצוי בבידוד לא יורשו לעלות על טיסה מישראל. נדרש למלא הצהרת נוסע יוצא בו מצהירים כי אין כוונה לבקר במדינה אסורה עפ"י רשימת משרד הבריאות, הצהרת נוסע יוצא תקפה רק אם יש מדינות אדומות פעילות. 

שימו לב: עפ"י החלטת הממשלה, חל איסור יציאה מהארץ למדינות אדומות. החל מה- 7.1.22 אין יותר מדינות אדומות ברשימה ומותר לטוס לכל היעדים בעולם.

כניסה לישראל:  כל מי שמחזיק בדרכון ישראלי רשאי להיכנס לישראל. נדרשת בדיקת קורונה מסוג PCR שבוצעה עד 72 לפני ההמראה או בדיקת אנטיגן שבוצעה עד 24 שעות לפני ההמראה. פטורים מהבדיקה: רק מחלימים מ-3 החודשים האחרונים לפני החזרה לישראל, כפוף להצגת תעודה מתאימה. לאחר הנחיתה בישראל, תתבצע בדיקת קורונה נוספת שתבוצע בשדה. כל מי שחוסן לפחות 2 חיסונים ולא עברה חצי שנה מאז החיסון האחרון או שמחזיק תעודת מחלים מחצי השנה האחרונה (או שמחזיק תעודת מחלים מתאריך מוקדם יותר וקיבל מנת חיסון לפני פחות מחצי שנה) יהיה פטור מבידוד בחזרה לארץ ממדינות שאינן בסיכון מירבי מרגע קבלת תשובה שלילית לבדיקת הקורונה שבוצעה בנתב"ג או 24 שעות לאחר ביצוע הבדיקה לפי המוקדם מביניהם. כל מי שאינו עומד בקריטריונים ידרש לבידוד בארץ.

 

מידע מלא על ההנחיות לנכנסים וליוצאים מישראל ניתן למצוא באתר משרד הבריאות

אנו ממליצים בכל הזמנת טיסות לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עם כיסוי מורחב למקרה של הידבקות בקורונה. מומלץ גם להוסיף בהזמנת טיסות את שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום אינו מאפשר לטוס.

טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X
עכשיו במציאון - טיסות זולות מ- $23
מחירים מעולים לטיסות למגוון יעדים מ- $23 הלוך-חזור. 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות. אפשרות להוספת ביטוח ביטול מכל סיבה כחלק מתהליך ההזמנה