select
בחירת יעד המראה מרשימה
כרטיס טיסה הלוך חזור
select
בחירת יעד חזרה מרשימה
טווח תאריכים
סוג הטיסה: הלוך-חזור
מחלקה: תיירים
גמישות בתאריכים: חיפוש חכם  (-/+ כמה שעות)
עוד אפשרויות: לא נבחרו
select
בחירת יעד המראה מרשימה
כרטיס טיסה הלוך חזור
select
בחירת יעד חזרה מרשימה
טווח תאריכים
יציאה מ: תל אביב - TLV
מחלקה: תיירים
גמישות בתאריכים: חיפוש חכם  (-/+ כמה שעות)
עוד אפשרויות: לא נבחרו
מחלקה: תיירים
גמישות בתאריכים: חיפוש חכם  (-/+ כמה שעות)
עוד אפשרויות: לא נבחרו
כרטיס טיסה הלוך חזור
טווח תאריכים
סוג הטיסה: הלוך-חזור
מחלקה: תיירים
גמישות בתאריכים:חיפוש חכם  (-/+ כמה שעות)
עוד אפשרויות: לא נבחרו
חיפוש טיסות זולות
טיסות זולות

טיסות זולות לחו"ל מזמינים באקספלורר - מנוע הטיסות החכם ביותר בעולם. במנוע הטיסות הזולות של אקספלורר כל תהליך הזמנת כרטיסי הטיסה מתבצע אצלנו וכך גם השירות לאחר הזמנת הטיסה. באקספלורר תמצאו את כל טיסות זולות של כל חברות התעופה, את כל סוגי כרטיסי הטיסה שיש כולל שילובים בין חברות תעופה. אנו מציגים מידע מדויק, אמין ומלא על הטיסה, המטוס ותכולת הכרטיס אותו אתם רוכשים לרבות תנאי שינוי וביטול. אבל אנחנו לא רק מציעים את הטכנולוגיה הטובה ביותר וטיסות זולות שאין במקומות אחרים, אלא גם את שירות הלקוחות המקצועי ביותר שישמח לעזור לכם בכל שאלה או בעיה לפני ואחרי הזמנת הטיסות. אנחנו כאן בשביל שלכם תהיה חופשה מושלמת.

איך מוצאים טיסות זולות

ברוב ימות השנה ניתן למצוא טיסות זולות במחירים של כמה עשרות דולרים ויש לא מעט אנשים שמצליחים "לתפוס" כרטיסי טיסה במחירים הזולים הללו. אז אם גם אתם לא מבינים איך מוצאים טיסת זולות במחירים כאלה, הסוד הוא פשוט. זה לא קשור לאתר שבו אתם מחפשים או למבצעים ספציפיים של חברות התעופה אלא לאיזה תאריכים אתם מחפשים וכמה זמן מראש אתם מזמינים.

ברוב המוחלט של חברות התעופה וברוב נתיבי הטיסות שלהן יש מספר קטן של כרטיסי טיסה זולים במיוחד שהחברות משתמשות בהן לטובת קידום מכירות (בשביל לפרסם טיסות החל מ- סכום נמוך במיוחד, צריך שיהיו כרטיסי טיסה במחירים הללו). הקושי הרב הוא למצוא באיזה נתיבים ובאיזה תאריכים מוצעים כרטיסי הטיסה הזולים ביותר.
 

ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. מנוע הטיסות של אקספלורר עושה שימוש ב- AI ובחוכמת ההמונים על מנת לאתר את כרטיסי הטיסה הזולים ביותר לכל יעדי הטיסה הפופולריים מישראל לתקופה של שנה קדימה. אל תצפו טיסות במחירי רצפה בשיא חופשת הקיץ או בחגים, אבל אם תהיו מספיק ספונטניים ו/או תזמינו טיסות מספיק זמן מראש, תוכלו לרכוש כרטיסי טיסה במחירים הזולים ביותר.

מה כדאי לבדוק בהזמנת כרטיס טיסה זולים

כרטיסי הטיסה הזולים ביותר הם תמיד הכרטיסים הבסיסיים ביותר עם תנאי השינוי והביטול הקשיחים ביותר. כדאי לבדוק מראש מה כולל כרטיס הטיסה, כמה יעלה להוסיף שירותים כמו מזוודות, טרולי ומקומות ישיבה. בנוסף, כדאי לבדוק את תנאי הביטול והשינוי של הטיסות. אם התנאים קשיחים מידי או שעלות התוספות יקרה מידי, כדאי לבדוק את הכרטיסים המעט יותר יקרים שיתכן שבשקלול עלות-תועלת הם יותר משתלמים.

בנוסף, חשוב לבדוק מאיפה רוכשים את כרטיסי הטיסה. באתרי השוואת מחיר טיסות בחו"ל (כמו גוגל טיסות וסקייסקנר) אתם בסוף מזמינים טיסה מגורם בחו"ל שאינו כפוף לחוק הישראלי, אינו תומך בחוק הגנת הצרכן ואין לו שירות לקוחות בעברית. כשאתם רוכשים כרטיסי טיסה באקספלורר אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו נהיה שם ברגע שתצטרכו ונעזור לכם בכל בקשה או בעיה עם הטיסות שהזמנתם.

ואם בכל זאת צריך לטוס בחגים או בשיא העונה

בסופו של דבר רובנו לא יכולים לטוס מתי שאנחנו רוצים. יש לנו עבודה, לימודים וילדים שנמצאים במסגרות ולכן רוב האנשים רוצים לטוס בחגים ובחופשת הקיץ. בתאריכים הללו כבר הרבה יותר קשה למצוא טיסות זולות במחירי רצפה ובשביל לטוס במחירים סבירים צריך להזמין הרבה זמן מראש. טיסות נפתחות לרוב 10-11 חודשים לפני מועד ההמראה וככל שתזמינו אותן מוקדם יותר, כך תוכלו לטוס בתאריכים הכי מבוקשים במחירים הזולים ביותר שיש.

איך עושים השוואה וחיפוש של טיסות זולות?

אפשרויות לרכישת טיסה הן רבות, האפשרות המוכרת והקלאסית היא רכישה מסוכן נסיעות שתפקידו הוא לבחון ולהתאים לכם את הטיסה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם. אפשרות נוספת, מתקדמת ולעיתים אף חסכונית היותר היא רכישה ללא סוכן, מהלך שלעיתים מאפשר לחסוך את עלויות התיווך ולהשיג כרטיסי טיסה זולים יותר, שכן כיום ניתן לרכוש את כרטיסי הטיסה ישירות באתרים של חברות התעופה ולעיתים להשיג שם מבצעים והטבות שנותנות החברות עצמן או למשעה לפנות לאתרי טיסות שתפקידם לבצע עבורכם את הבחינה והסריקה של כלל ההצעות האפשריות, לרבות הצעות של חברות תעופה, אתרי הזמנת טיסות ועוד, ולמצוא עבורכם את הטיסה הכי משתלמת במינימום זמן, מאמץ והשקעה

כיצד ניתן להוזיל את מחירי הטיסות?

ישנן מספר פרמטרים ששווה להביא בחשבון בעת הזמנת טיסה בבואנו לחפש טיסה זולה:

בחירת תאריכים: במידה והתאריכים האפשריים עבורכם לטיסה אינם חד משמעיים ומתאפשרת לכם גמישות מסוימת, תוכלו בהחלט למצוא את התאריכים ושעות הטיסה הזולות ביותר. כך לדוגמא טיסות בשעות הלילה לעיתים זולות יותר מטיסות בשעות היום, טיסות בסוף השבוע יקרות יותר בהשוואה לטיסות באמצע השבוע ועוד

כבודה: פרמטר משמעותי המשפיע על המחיר במידה רבה הוא עניין הכבודה בטיסות, בממוצע הוספה של מזוודה עולה לנוסע כ-50$, כך שאם אינכם נזקקים למזוודה או שבאפשרותכם להסתפק בתיק טרולי אותו ניתן להעלות איתכם אל בטן המטוס, תוכלו לחסוך משמעותית במחיר. חשוב לציין שאם החלטתם להסתפק בתיק טרולי, יש לוודא שמשקלו ומידותיו מתאפשרות להעלאה למטוס ובכך תמנעו מתשלום סכומים גבוהים בטיסה עצמה.

בחירת מושב בטיסה: רכישה של כרטיס טיסה בסיסי, ברבים מהמקרים אינה מאפשרת בחירה מראש של המושב המועדף עליכם לישיבה, כך שמדובר בעוד פרמטר שעשוי להשפיע על עלות כרטיס הטיסה. בטיסה קצרה לייעד קרוב ייתכן ובחירת המושב לא תהא אקוטית בניגוד לטיסה ארוכה ליעד רחוק בה הבחירת מושב בטיסה עשויה להקל עד מאוד את מהלך הטיסה. בממוצע עלות הבחירה של מושב היא 15$, סכום בלתי מבוטל המשפיע גם הוא על העלויות הכלליות. 

הזמנה נכונה של הטיסה: לאחר ביצוע הזמנת טיסה ברבים מהמקרים תהא עלות כספית לא מבוטלת לכל שינוי או עידכון של הפרטים האישיים, היעד, תאריכי ושעות הטיסה. על כן, טרם ביצוע ההזמנה, חשוב לבחון ולדייק בכל פרט ופרט לרבות בשם הנוסעים, כפי שהם מופיעים בדרכון, התאריכים הרלוונטים והיעדים המבוקשים, כמו כן מומלץ לבדוק ולוודא כי הדרכון שלכם מצוי בתוקפו לפחות לחצי שנה קדימה. הימנעות מטעויות מסוג זה תחסוך לכם כסף רב עד מאוד.  

חיפוש טיסות זולות עושים רק באקספלורר

מנוע חיפוש הטיסות אקספלורר מאפשר לגולש לבצע תוך מספר שניות סקירה וסריקה בכלל הרשת ולקבל מספר הצעות לפי בקשת הגולש לרבות חבילות נופש, טיסות בלבד, טיסות ומלון ועוד כאשר יש את האפשרות לאתר טיסות זולות במיוחד. השימוש במנוע החיפוש אקספלורר קל, נוח וזמין ומאפשר לך להיות בטוח שבחרת בטיסה הזולה ביותר, תוך אפשרות הגדרה של מספר יעדים אופציונליים ומספר תאריכים אפשריים ובכך לראות את הפרשי המחירים בתאריכים המדוברים. כמו כן בעת ביצוע חיפוש של טיסה ניתן לראות את הדירוג שניתן לטיסה המביא בחשבון פרמטרים כמו שעת הטיסה/ תאריך/ יעד ועוד, דבר העוזר מאוד בבחירת הטיסה הטובה ביותר עבורכם. הממשק לחיפוש טיסה באקספלורר קל ומזמין, כל אחד יכול להיכנס בכל עת 24/7, לצפות בכל המידע במבוקש, לעכוב אחר מחירי הטיסות שלעיתים משתנות ולתכנן לעצמכם את הטיול המושלם במחיר הזול ביותר. לאחר ביצוע ההזמנה מציע אקספלורר שירות לקוחות יעיל ומהיר בעברית כך שיש מי שיענה לכם על כל שאלה או בעיה שעשויה להתעורר. 

 

גמישות במציאת טיסות זולות

 

מחירי הטיסות תלויים בהמון גורמים, ביניהם חברת התעופה, המועד בו אתם רוצים לטוס, עד כמה מראש מזמינים את הטיסה, מהי העונה שתרצו לטוס בה, האם יש חגים בזמן הטיסה ועוד.

תמיד תוכלו להיכנס לחיפוש טיסות עצמאי (דרך דף הבית או דרך עמוד היעד אליו אתם מבקשים לטוס) ולעשות חיפוש ספציפי לפי תאריך, יעד, זמן בשנה או חברת תעופה – אבל קחו בחשבון שככל שיהיו לכם יותר גורמים "לא גמישים" בחיפוש, כך המחיר עשוי להיות יקר יותר. במידה ואתם רוצים לטוס בזול לחו"ל, תצטרכו אולי להתפשר על אחד או יותר מהגורמים.  לדוגמה, אם תחפשו טיסה ליעד שאתם רוצים בתאריך ספציפי – קרוב לוודאי שבצורה כזאת, הטיסה תהיה יקרה יותר. אז איך אפשר בכל זאת למצוא את הטיסות הזולות? 

פשוט מאוד – להיכנס למציאון הטיסות של אקספלורר ולבדוק מה נמצא כרגע ברשימת הטיסות הזולות.

לא מתפשרים על היעד? אולי תוכלו להתפשר על התאריך.

לא יכולים להתפשר על התאריך? תשקלו יעד אחר.

לא רוצים להתפשר על התאריך והיעד? אולי זה יהיה רעיון טוב לטוס לא בשיא העונה. המחירים הרבה יותר זולים, עומס התיירים יורד והאטרקציות יהיו הרבה יותר נוחות.

בשורה התחתונה, אם המטרה שלכם היא למצוא טיסות זולות, קחו בחשבון שאולי יהיה עליכם להתגמש, או מלכתחילה לא להגיע לחיפוש כשאתם כבר סגורים על מה שאתם רוצים. היכנסו לחפש טיסות זולות בראש פתוח, בדקו את השוק, עשו השוואת מחירים דרך אקספלורר, הבינו באיזה מסלול, חברת תעופה וזמן בשנה כדאי לכם, אולי תשקלו להחליף יעד או תאריך טיסה – והתוצאות שלכם יהיו הרבה יותר אטרקטיביות.

 

איך תמצאו טיסות זולות עד 99$

 

זה נכון שאין על חופשה בתאילנד, זנזיבר או יפן – אבל לא תמיד מתאפשר לטוס לחופשה ארוכה, יקרה או רחוקה. מסיבה זו הקמנו באתר את מציאון הטיסות של אקספלורר, המקום בו תוכלו למצוא את כל הטיסות הכי זולות שמצאנו ברחבי הרשת של כלל חברות התעופה, במחירים הכי זולים שיש. בתוך המציאון יש אפשרות למציאת טיסות עד 99$. לא תמצאו פה את כל היעדים והתאריכים, אלא רק את הטיסות הזולות באמת. לא מדובר בטיסות לא טובות או בכאלה שהן בהכרח בלי כבודה, לא מדובר במטוסים פחות טובים או ביעדים משעממים, להפך! במציאון תוכלו למצוא טיסות משתלמות במיוחד ליעדים שמעולם לא חשבתם אפילו לבקר בהם ושצפויה לכם הפתעה נעימה אחרי הנחיתה. תמצאו יעדים שהישראלים הכי אוהבים, עם הצעות מפתות במחירי רצפה, לעיתים בגלל מבצעים או ירידות מחיר ושלל גורמים שמצליחים להוריד את מחירי הטיסה.
 

במציאון הטיסות של אקספלורר חילקנו לכם טיסות זולות לפי מחיר, לפי איזור בעולם, סגנון טיול, תקציב, מועד או חיפוש לפי רשימת יעדים אישית.  אם המטרה שלכם היא למצוא טיסות זולות עד 99$, החיפוש הזה הוא בשבילכם, ואתם לא תאמינו עד כמה הוא נוח ויעיל:
 

היכנסו לאתר אקספלורר ולחצו על המציאון – לטוס בזול. בפנים תראו מספר אפשרויות לבחירה, כמו חופשות בחגים, סופי שבוע, הרגע האחרון, חופשה אורבנית, בטן גב, חופשה אקזוטית, חיפוש לפי חודשים או לפי אזור בעולם. אחת האפשרויות הנפוצות והאהובות באתר שלנו היא טיסות עד 99$. תלחצו על הכפתור הזה ותגלו עולם חדש ונפלא! פה תראו את כל הטיסות הכי זולות שיש לנו באתר. בשורה הראשונה תראו את כל היעדים הזולים יותר, כאלה שכרטיס טיסה עבורם עולה עד 99$. בשורה למטה תמצאו טיסות עד 199$, עוד קצת למטה טיסות עד 299$ וכך הלאה עד שתגיעו לטיסות היקרות יותר – אבל גם הן יחכו לכם כאן במחירים זולים יותר ממה שתמצאו בחיפוש עצמאי. עכשיו כל מה שנותר לעשות זה לבחור מה סגנון הטיול שבא לכם, מה התקציב המקסימלי, מה היעד הנבחר ופשוט להזמין.

 

טיסות זולות הן לא טיסות פחות טובות

 

לעיתים אנו שומעים את הטענה כי טיסות זולות הן טיסות פחות טובות הפועלות עם מטוסים פחות בטיחותיים או חברות לא מוכרות – אך חשוב להבין כי הטיסות הזולות המופיעות אצלנו במציאון הטיסות של אקספלורר הן לא טיסות שונות מכל טיסה אחרת.  מדובר במאגר של טיסות שהמערכת החכמה שלנו אספה מהרשת, כשיש להן מחירים אטרקטיביים יותר מטיסות אחרות, אך אף פעם לא מדובר בטיסות שנועדו להיות טיסות זולות מסיבות של חוסר בטיחות או מקצועיות.
 

נכון, בהרבה מהמקרים מדובר בחברות לואו-קוסט ולא בחברות היקרות יותר, אך אין זה אומר שהטיסה פחות טובה. מדובר בחברות עם תנאי טיסה מינימליים על מנת להוריד את מחירי הטיסות. ואולי תתפלאו לדעת, שבהרבה מהמקרים תמצאו במציאון הטיסות של אקספלורר גם את חברות התעופה הטובות ביותר ואת היעדים הנחשבים ביותר, כשהייתה ירידת מחיר, מבצע של חברת התעופה או כל שינוי אחר שגרם למחיר להיות האטרקטיבי ביותר מבין כל החיפושים שנעשו ליעד הספציפי הזה.
 

טיסות זולות לא מתאימות לכולם. הן לא תמיד יתאימו למי שלא יכול או לא רוצה להתפשר בכלל או למי שאוהב את תנאי הטיסה הגבוהים ביותר. הן מתאימות למי שרוצה לשלם מחיר זול לטיסה בשביל חופשה מנצחת. אם אתם פה, כנראה שאתם מעוניינים בטיסות זולות, אז אתם כבר יודעים מה אתם צריכים לעשות!

חדשות חמות מעולם התעופה
X