דגל טנזניה

חגים ואירועים בטנזניה

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
טנזניה
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

חגים ואירועים בטנזניה

חגים ואירועים מיוחדים במדינה

ינואר
:

New Year's Day - השנה האזרחית החדשה נחגגת בטזניה (כמו ברוב מדינות העולם)  ב- 1 לינואר וכוללת מופעי ראווה של זיקוקי דינור וחגיגות אל תוך הלילה.

Zanzibar Revolution Day - יום חג שנחגג באי זנזיבר ומציין את היום בו קיבל האי עצמאות מהשלטון האנגלי (בשנת 1964). החגיגות כוללות תהלוכה מרשימה שמתקיימת בזנזיבר טאון.

פברואר :

Mouloud - ב- 26 בפברואר מצויין חג דתי לזכר יום הולדתו של הנביא מוחמד. במהלך יום זה מתקיימים טקסים דתיים במסגדים (בעיקר בזניזבר בה רוב האוכלוסיה מוסלמית).

אפריל
:

Easter - בתחילת חודש אפריל (התאריכים המדוייקים משתנים מידי שנה) נחגג חג הפסחא במתכונת דומה לנהוג במקומות אחרים בעולם. זוהי אולי התקופה העמוסה ביותר בטנזניה, המלונות בתפוסה מלאה והמחירים מזנקים כלפי מעלה.

מאי :

Labour Day  - חג הפועלים נחגג בטנזניה ב- 1 למאי. ביום זה לא עובדים וניתן לראות את המוני המקומיים ברחובות. בחלק מהערים מתקיימים אירועים מיוחדים.

יולי
:

Saba Sabe - יום התעשיה נחגג בכל שנה ב- 7 ליולי והוא נחשב ליום חג ויום חופש לאומי. בדאר-א-סלאם מתקיימת ביום זה תערוכת המסחר הבינלאומית עם למעלה מ- 1,000 מציגים מכ- 20 מדינות שונות. התערוכה פתוחה לקהל הרחב.

אוגוסט :

Nane Nane - יום החקלאים הוא יום חג לאומי שנחגג בכל שנה ב- 8 באוגוסט. בחג זה מתקיימות תהלוכות בחלק מהכפרים. בארושה מתקיימת תעורכת חקלאות שמציגה את התוצרת והטכנולוגיה המקומית.

אוקטובר :

Nyerere Day - יום חג לאומי שמציין את תאריך פטירתו (14 באוקטובר 1999) של הנשיא הראשון של הרפובליקה של טנזניה שנוסדה בשנת 1964. ביום מתקיימים אירועי תרבות שונים ברחבי המדינה.

נובמבר :

Eid al-Adha - יום ההקרבה הוא חג מוסלמי שמצוין  ב- 16 בנובמבר באיזורים בהם קיים ריכוז גבוה של אוכלוסיה מוסלמית (בעיקר בזנזיבר). ביום מתקיימים טקסים דתיים במסגדים.

דצמבר :

Independence Day - יום העצמאות של טנזניה נחגג ב- 9 בדצמבר ובמהלכו מתקיימים אירועים רבים, תהלוכות ומופעים במספר מוקדים במדינה.

Christmas - כמו בכל העולם, גם בטנזניה חוגגים את הקריסמס ב- 25 בדצמבר (ואת ה- Boxing Day ביום שאחריו).
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים