דגל האיים המלדיבים

כסף ועלויות באיים המלדיבים

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
האיים המלדיבים
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

כסף ועלויות באיים המלדיבים

המטייל הממוצע
חבילה לשבוע :לקנות חבילה לאיזור שכוללת את כל מרכיבי הטיול, זולה באופן ניכר מהנסיון לקנות את המרכיבים בנפרד. החבילה בד"כ כוללת טיסות, העברות למדשה התעופה למלון ובחזרה, שהות במלון בחדרים הסטנדרטים וארוחות המשתנות בין החבילות. עלות חבילה לשבוע במלונות הנחשבים עממיים (עדיין מלונות ברמה של 4-5 כוכבים) תעלה 1,700 - 2,500 דולר לאדם.

אוכל ושתייה : ארוחה ממוצעת במלון תעלה 20-30 דולר. גם השתייה לא זולה במיוחד ויכולה להגיע למספר דולרים עבור כל בקבוק שתייה שתרכשו. בחלק מהמלונות יציאו לכם לשדרג את הנופש לחבילת הכל כלול, שווה לבדוק את עלות החבילה מול עלות האוכל במלון בכדי לקבוע אם זה משתלם.

טיולים באיזור : עלות הסיורים והטיולים באיזור משתנה מאוד בין סוג הטיול ובין המלונות השונים. בד"כ סיור של חצי יום יעלה 30-40 דולר לאדם ואילו סיור של יום שלם יגיע למחיר של 60-70 דולר לאדם.ישנם טיולים יקרים יותר (כמו טיולי צלילה, דייג וכו') ויעברו בקלות את רף ה- 100 דולר.
העשירון העליון
חבילה לשבוע : גם במקרה של טיול תענוגות, הדרך המומלצת היא לרכוש חבילה הכוללת טיסות והעברות ומקסימום לשדרג את החדרים במלון. חבילה לשבוע לאדם תעלה 3,500 - 4,500 דולר. שדרוג לחדרים הטובים ביותר במלון (בד"כ חדרים שנמצאים על המים או מבנים מיוחדים) צפוי לעלות עוד 200 - 600 דולר ללילה.

אוכל ושתייה : ארוחה במסעדות השף הקיימות במלון תעלה 50-100 דולר לאדם. עלות השתייה זהה ברוב המלונות ובקבוק שתייה מחירו מספר דולרים. גם במלונות הפאר מומלץ לבדוק את אופציית השדרוג של הנופש לחבילת הכל כלול (מומלץ לבדוק את עלות השדרוג מול עלות הארוחות במלון ולוודא שניתן לצל את הארוחות שבחבילה בכל המסעדות במלון).

טיולים מיוחדים : ניתן לארגן טיולים פרטיים כולל ארוחות גורמה לחלק מהאיים הלא מיושבים באיזור. מחירי הטיולים משתנים כמובן בהתאם בפרמטרים השונים שתרצו לשלב בטיול, אולם מחירם מתחיל ממאות דולרים לאדם ויכול לזרק עד לאלפי דולרים.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים