דגל האיים המלדיבים

עונות לטיול באיים המלדיבים

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
האיים המלדיבים
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

עונות מומלצות לטיול באיים המלדיבים

מזג האויר במלדיבים הוא מזג אויר טרופי (חם תמיד ויורד גשם מידי פעם). ניתן לבקר באיזור בכל ימות השנה כשהטמפרטורה נשארת בטווח קבוע של 25-30 מעלות. גם אם מגיעים בחודשים הנחשבים גשומים יותר, מדובר על מספר נמוך יחסית של ימים גשומים בממוצע, וכשהוא יורד, הוא יורד בעיקר בלילה. בסופו של דבר, במזג אויר טרופי זה תמיד עניין של מזל על איזה ימים נופלים.
עונות
מאי - נובמבר : בעונה זו מגיעים המונסונים ממערב. זוהי העונה בה הים נמוך יותר והיא המתאימה ביותר לצלילה (מבחינת הראות במים). זוהי גם העונה המתויירת ביותר עקב ריבוי חגים באירופה והמזרח הרחוק. חודשים יוני - אוגוסט נחשבים לעונה הגשומה אשר במהלכה יתכנו גשמים בתדירות גבוהה יותר.

דצמבר - אפריל : המונסונים מגיעים מצפון מזרח. בעונה זו הרוחות חזקות והגלים גבוהים יותר. זוהי העונה המומלצת לגלישת רוח באיזור. החודש הקר ביותר הוא חודש דצמבר ואילו החם ביותר הוא חודש אפריל. פברואר נחשב לחודש עם הכי פחות גשם.
בגדים וציוד
האיזור הוא איזור חם כך שכמעט כל מה שתצטרכו הם בגדים קצרים ובגד ים. מומלץ לקחת חולצה אחת ארוכה לערב למקרה שנעשה קצת קריר. השמש במקום מאוד מטענה וניתן להשרף בקלות. מומלץ לקחת קרם הגנה בעל מקדם UV גבוה, כובע רחב שוליים ומשקפי שמש. מומלץ גם לקחת ג'ל אלוורה למקרה הסביר שבכל זאת תישרפו מהשמש. שימו לב שאסור להכניס לאיזור מוצרי אלכוהול וחומרים פורנוגרפים.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים