אטרקציות בקטמנדו

אטרקציות ופעילויות בקטמנדו

כיכר דורבר קטמנדו
כיכר דורבר קטמנדו (Kathmandu Durbar Square): כיכר דורבר היא הכיכר המרכזית בקטמנדו. יש בה המון רוכלים וסוחרים, מעין שוק קטן לקניית פירות, ירקות, תבלינים ובעלי חיים. ניתן לשבת במעלה המדרגות בכיכר שעות ולהתרשם מאורח החיים של המקומיים. בכיכר נמצאים מקדשים רבים, שהעתיקים בינהם נבנו במאה ה- 12. הכיכר מלאה פעילות ערה כל היום, ותיירים מתערבבים בה עם רוכלים ו"קדושים" לבושים בגדים צבעוניים המוכנים להצטלם עם כל תייר תמורת תשלום הולם. 

סוויאמבהונאת
סוויאמבהונאת (Swayambhunath): סוויאמבהונאת הנו מתחם בודהיסטי דתי הממוקם על גבעה בעמק קטמנדו, כ-2 ק"מ מערבית מהעיר קטמנדו (כרבע שעה נסיעה). המקום זכה לכינוי "מקדש הקופים" בשל הקופים הקדושים החיים בחלקיו הצפון-מערביים של המקדש, אך לפופולריות הרבה שלו זכה בזכות התצפית המרהיבה שהוא מספק, כמו גם בשל הטקסים הדתיים הרבים המתקיימים בו.
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X