טיסות
מלונות
ביטוח נסיעות לחו"ל
המציאון - לטוס בזול
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על נפאל
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות לנפאל בתי מלון ביטוח נסיעות

הגעה, עזיבה והתניידות בנפאל

הגעה ועזיבה

טיסות: לא קיימות טיסות ישירות מישראל לנפאל ולכן תאלצו לעצור ביעד ביניים ולהחליף מטוסים. מרבית הטיסות לנפאל הן ממדינות שונות ברחבי אסיה ולכן יעדי הביניים המקובלים הם תאילנד או הודו, כאשר דלהי בהודו היא הקרובה ביותר (כשעת טיסה אחת) לקטמנדו שבנפאל. שדה התעופה בנפאל נמצא כחמישה ק"מ מזרחית לעיר קטמנדו ובמרחק של כחצי שעת נסיעה מהאזור התיירותי שבעיר.

תחבורה יבשתית: מעברי גבול יבשתיים קיימים בין נפאל להודו ובין נפאל לטיבט. בכדי לחצות את הגבול בין המדינות הללו יש להחליף אוטובוסים במעברי הגבול. 

הודו - ישנם 5 מעברי גבול בין המדינות, כולם באזור מישור Terai שבדרום מזרח נפאל. שני המעברים הפופולאריים ביותר הם: מעבר הגבול Sunauli ממנו ניתן לתפוס אוטובוס או רכבת אל דלהי ווראנסי או לחילופין אוטובוס לקטמנדו או פוקרה, ומעבר הגבול Mahendranagar ממנו ניתן לתפוס אוטובוס לדלהי ודהרמסלה או לחילופין לקטמנדו ולפארק הלאומי ברדיה שבנפאל.

טיבט - טיבט היא כיום תחת הממשל הסיני ועל כן יש צורך באשרת כניסה למדינה. בנוסף לכך, לאלו המבקשים לחצות דרך היבשה ולבקר בטיבט, תאלצו להצטרף לקבוצה מאורגנת של מטיילים היוצאת באישור משרד התיירות הסיני. לא ניתן לחצות את הגבול באופן עצמאי.


תחבורה בתוך המדינה

תחבורה ציבורית: התחבורה הבינעירונית בנפאל מציעה בעיקר אוטובוסים בשתי רמות, תיירים או מקומיים. ההבדלים במחיר וגם ההבדלים בנוחות לא שונים בהרבה בשתי המחלקות, עם זאת דרגת התיירים מבטיחה הגעה מהירה יותר ופחות עצירות ביניים.

הנסיעה העירונית היא לרוב באמצעות ריקשה או מוניות. באמצעי תחבורה אלו תוכלו להגיע ליעדכם במדוייק, אך כדאי לקבוע מראש את מחיר הנסיעה. אוטובוסים בדמות מיני וואן הם גם דרך תחבורה בעיר, אך יש לוודא עם המקומיים את יעדם של האוטובוסים. 

רכב שכור: מרבית סוכנויות הרכב ממוקמות בקטמנדו או בפוקרה. השכרת רכב מומלצת רק עם נהג צמוד כיוון שהכבישים הנפאליים נמצאים במצב רעוע וחוקי הכביש ידועים בעיקר למקומיים. כמו כן, במקומות רבים ניתן להשכיר אופנוע המאפשר לטייל בעיירות ובכפרים שבקרבת העיר.

טיסות: משדה התעופה הבינלאומי והלאומי Tribhuvan שבקטמנדו יוצאות טיסות לפוקרה, לג'ומסום (טרק האנפורנה), וללוקלה (טרק האוורסט). הטיסות אומנם יקרות יותר מנסיעה באוטובוס אך חוסכות זמן ואי נוחות שבנסיעת באוטובוס נפאלי.

לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X
עכשיו במציאון - טיסות לנפאל מ- $775
מחירים מעולים לטיסות לנפאל מ- $775 הלוך-חזור. 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות. אפשרות להוספת ביטוח ביטול מכל סיבה כחלק מתהליך ההזמנה