דגל קוסטה ריקה

חגים ואירועים בקוסטה ריקה

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
קוסטה ריקה
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

חגים ואירועים בקוסטה ריקה

חגים ואירועים מיוחדים במדינה

ינואר
:

Fiesta de Santa Cruz - פסטיבל דתי הנערך באמצע חודש ינואר בעיירה סנטה קרוז. במהלך הפסטיבל נערכים טקסים דתיים וניתן לצפות במופעי רודיאו ומלחמות שוורים. האירוע כולל גם הרבה שתייה, מוזיקה וריקודים.

פברואר :

Fiesta de los Diablitos - אחד מהחגים הבודדים של האינדיאנים במדינה מתקיים בחודש פברואר (התאריך המדוייק משתנה משנה לשנה). במהלך האירוע שנערך בשמורה האינדיאנית Boruca, ניתן לצפות בטקס פולחני הכולל ריקודים עם מסכות מיוחדות.

מרץ :

Día del Boyero - יום חג לכבוד נהגי כרכרות השוורים שמצויין בעיירה Escazú ומצויין ביום ראשון השני של חודש מרץ. במהלך היום ניתן לצפות בתהלוכת כרכרות שוורים צבעונית וססגונית.

Día de San José - היום לכבודו של סן חוזה היה בעבר חג לאומי וכיום נחגג רק בעיר הבירה הקרויה על שמו. היום מצויין ב- 19 במרץ כל שנה וכולל בעיקר טקסי פולחן דתיים.

Semana Santa - ימים חמישי ושישי לפני האיסטר הם ימי חג לאומיים בהם מתקיימים אירועים שונים במוקדים רבים ברחבי המדינה. אלו ימי חופש כך שרוב תושבי המדינה יוצאים אל הרחובות בערים ואל שמורות הטבע

אפריל :

Día de Juan Santanamía - כל שנה ב- 11 באפריל מצויין יום חג עבור הגיבור הלאומי שניצח את ווילאם ווקר בקרב על ריבס באמצע המאה ה- 19. החגיגות נערכות באלחואלה (עיר המולדת שלו) וכוללות תהלוכה ברחובות, מוזיקה וריקודים.

מאי :

Labour Day - יום הפועלים נחגג בראשון למאי בכל שנה במוקדים שונים במדינה. בעיר הנמל פורטו לימון ישנה חגיגה גדולה וצבעונית במיוחד. החגיגה בעיר כוללת ריקודים וטורניר קריקט מסורתי.

יוני
:

Día de San Pedro & San Pablo - בתאריך ה- 29 ליוני נערכים טקסים דתיים לכבודם של הקדושים סן פדרו וסן פבלו בעיירות הקרויות על שמם.

יולי :

Fiesta de La Virgen del Mar - פסטיבל הנערך בערים פונטרנס ופלאיה דל קוקו באמצע חודש יולי וכולל מירוצי סירות ומצעד ראווה של סירות מעוצבות. גם על החוף ישנם מוקדים שונים של פעילויות.

Día de Guanacaste - יום חג לאומי בו חוגגים את הסיפוח של מחוז Guanacaste שהיה בעבר חלק ממדינת ניקרגואה. במהלך היום ישנם מוקדי חגיגות שונים בעיקר בכפרים והעיירות שנמצאים במחוז.

אוגוסט :

Virgen de Los Angeles - בשני לאוגוסט מתקיים מצעד דתי חשוב שיוצא מעיר הבירה סן חוזה וממשיך עד חעיר קרטגו.

Día de la Madre - יום האם מצויין ב- 15 לאוגוסט ובמהלכו נערכים טקסים דתיים במוקדים שונים במדינה.

ספטמבר :

Independence Day - יום העצמאות של קוסטה ריקה מתרחש ב- 15 בספטמבר וכולל חגיגות ומצעדים במוקדים שונים ברחבי המדינה. החגיגות המרהיבות ביותר מתרחשות בעיר הבירה סן חוזה.

אוקטובר :

Día de la Raza - יום קולומבוס (האיש שגילה את אמריקה) בשמו המקומי נחגג ב- 12 לאוקטובר. החגיגות המרשימות ביותר מתקיימות בפורטו לימון וכוללות קרנבל גדול שעואף את העיר.

נובמבר :

Día de los Muertos - חג דתי שנחגג ב- 2 לנובמבר ברוב מדינות מרכז אמריקה. המסורת ביום זה היא להגיע לבתי הקברות במדינה ולחלוק כבוד לבני המשפחה והחברים שעזבו את העולם.

דצמבר :

השבוע האחרון של דצמבר (הימים האחרונים של השנה האזרחית) הם ימי חג בעיר הבירה סן חוזה. בימים אלו ניתן לצפות במצעדים ומופעי רחוב שונים כגון מלחמות שוורים, רכיבה על סוסים ועוד. החגיגות מגיעות לשיאן בערב השנה האזרחית החדשה.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים