דגל גואטמלה

עונות לטיול בגואטמלה

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
גואטמלה
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

עונות מומלצות לטיול בגואטמלה

מזג האויר בגוואטמלה הוא מזג אויר טרופי חם הכולל שמש במהלך כל היום וגשם שיכול להפתיע לזמן קצר מתי שמתחשק לו (כמות הגשם משתנה בין העונות השונות). באיזורים הגבוהים במדינה, נעשה קריר מעט בשעות הערב ומומלץ להערך לכך בהתאם.
עונות
העונה היבשה : בין החודשים נובמבר - מאי. במהלך עונה זו כמות המשקעים נמוכה יחסית (עדיין , יכול בקלות לרדת גשם במהלך היום או הלילה) וזוהי העונה הנחשבת למועדפת לטיול במדינה. זוהי גם העונה המתויירת יותר ולכן מחירי הלינה עולים מעט בתקופה זו.

העונה הגשומה : בין החודשים יוני - אוקטובר. גם בעונה הגשומה חם (אפילו יותר מאשר בעונה היבשה) ואילו כמות המשקעים גבוהה יותר מאשר בעונה היבשה. עדיין, בגוואטמלה יורדים פחות גשמים מאשר במדינות אחרות באיזור וטיול בעונה הגשומה אינו אמור לפגוע בחוויה, מה גם שכמות המשקעים המשמעותית יורדת בד"כ בשעות הלילה.מומלץ כן לבדוק את התחזית לפני שנכנסים לטרק בג'ונגל ולפני שנוסעים לאיזורי חופים.
בגדים וציוד
מדובר באיזור חם כך שרוב הבגדים שתצטרכו לקחת הם בגדים קצרים. מומלץ עם זאת, לקחת מעט בגדים ארוכים במיוחד אם בכוונתכם להגיע לאיזורים גבוהים יחסית. מומלץ מאוד לקחת כיסוי לתרמיל ומנעול עבורו כיוון שאת רוב הנסיעות הוא צפוי לבלות על גג מלוכלך של אוטובוס. גם כילה היא אביזר הכרחי במדינה לפחות בעונה הגשומה. ציוד לקמפינג אין שום צורך להביא מהבית. אם תחליטו לעשות טרק במדינה, תמיד תוכלו להשכיר ציוד איכותי במחירים זולים.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים