טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - טיסות זולות
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על הונדורס
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות זולות בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות

מידע למטייל בהונדורס

אל מול החופים הקאריבים בצפון הונדורס נמצאים שלושה איים קטנים שקיבלו את השם איי המפרץ (Bay Islands). האיים שוכנים בסמוך לשונית האלמוגים השנייה בגודלה בעולם (השונית הגדולה ביותר נמצאת באוסטרליה) והם אחד מיעדי הצלילה היפים ביותר שניתן למצוא. צוללנים רבים מגיעים לכאן מכל העולם כדי לצפות בחיים המרהיבים במעמקי בים הקאריבי. אוטילה, האי הקטן מבין שלושת איי המפרץ, נחשב למקום הזול ביותר בעולם לצלול וללמוד צלילה.


פעילויות ואטרקציות

אתרים ארכיאולוגים: בהונדורס ניתן למצוא כמה אתרים נחמדים של בני המאיה. האתרים אינם מרשימים כמו אלו בגוואטמלה ומקסיקו, אבל עדיין מעניינים ושווים ביקור. האתר המעניין ביותר נראה קופן ונמצא בסמוך לגבול עם גוואטמלה כך שניתן לעבור בו בדרך אליה / ממנה.

אתרי צלילה: מאיי המפרץ ניתן לצאת לכמה מהצלילות היפות ביותר במרכז אמריקה בפרט ובעולם בכלל. ניתן לצאת לצלילות ברמות שונות החל מצלילות הכרות, צלילות במים במים רדודים ועד לצלילות עומק. במהלך הצלילות תוכלו לראות שוניות אלמוגים מרהיבות וכמות גדולה ומגוונת של דגים ובעלי חיים ימיים.

חופים: הצד הקאריבי של המדינה כולל מספר חופים יפים ובתוליים שבהחלט שווה לבקר בהם. בניגוד למקומות אחרים במרכז אמריקה, האוירה בחופים רגועה יותר והם פחות מתויירים.

אתרי טבע: בתוך שטחה של המדינה קיימים מספר אתרי טבע יפים ומעניינים. העדר תחבורה מסודרת ותשתיות בסיסיות למטיילים מונעים מכמויות גדולות יותר של מטיילים להגיע אליהם. בחלק מהשמורות ניתן לראות כמות גדולה של ציפורים ותוכים, ובמיוחד את תוכי הארה המרהיב שנחשב לציפור הלאומית של הונדורס.


למי מתאים הטיול

תרמילאים: רוב המטיילים שמגיעים להונדורס הם תרמילאים שעושים את הדרך היבשתית בין מדינות במרכז אמריקה. סגנונה הלא מתוייר של המדינה מושך אליה בעיקר את התרמילאים שמחפשים את המקומות היותר אותנטים והפחות מתויירים. אם אתם עוברים במדינה כחלק מהמסע שלכם, בהחלט שווה להקדיש לה מספר ימים.

חובבי צלילה: אין ספק שהונדורס היא גן עדן לצוללנים ולמי שרוצה ללמוד לצלול. אם אתם כאלה ומגיעים למרכז אמריקה, לא כדאי לכם לוותר על ביקור במדינה. במחירים זולים למדי תוכלו לצפות במגוון אדיר של דגים, אלמוגים ובעלי חיים ימיים.

לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X