דגל הונדורס

כסף ועלויות בהונדורס

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
הונדורס
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

כסף ועלויות בהונדורס

תרמילאים
עלות יומית : הונדורס היא מדינה זולה יחסית ויום ממוצע יעלה לכם 20-22$. אם תטיילו חודש במדינה סביר שתוציאו סכום שנע סביב 600-700$. כדאי לשים לב שהסכומים האמורים אינם כוללים צלילות ובוודאי שלא קורסים ללימוד צלילה. אם אתם באים במטרה לצלול תצטרכו לחשב את עלויות הצלילה ולהוסיף אותן לעלות החודשית.

לינה : ברוב האיזורים במדינה תוכלו למצוא מקומות לינה סבירים במחירים שנעים בין 5-10$ ללילה לאדם (בחדר זוגי או בדורמיטוריס). באיים רואטן וגואנחה המחירים גבוהים משמעותית ואם אתם מתכננים להגיע אליהם תצטרכו להתרגל לשלם פי 3-4 ממחירי הלינה שהתרגלתם אליהם.

ארוחות : הארוחות במסעדות הפועלים ובדוכני האוכל ברחוב זולות למדי וצפויות לנוע בין 3-5$ לארוחה ממוצעת.

נסיעות : התחבורה הציבורית זולה למדי. בתוך העיר ובנסיעות קצרות תשלמו 1-2$ לנסיעה מקומית. העלות של נסיעות ארוכות יותר נעות בין מספר דולרים בודדים ועד 12-13$ לנסיעות הארוכות ביותר במדינה.

אינטרנט : בשטחה היבשתי של המדינה האינטרנט זול וינוע סביב 1-2$ לשעת גלישה. באיים המחירים קופצים משמעותית בגלל התקשורת הלווינית היקרה. באוטילה שעת גלישה תעלה לכם בממוצע 5-7$.

צלילות : מחירה של צלילה בודדת יגיע ל- 20-25$ אם תרכשו חבילה של מספר צלילות. קורס צלילה Open Water או Advanced Water (מקביל לכוכב אחד / שני כוכבים) יעלה 250-300$ עבור כל אחד צהם. 
המטייל הממוצע
עלות יומית : אם תטיילו בהונדורס בנוחות, תשנו במלונות טובים, תאכלו את רוב הארוחות שלכם במסעדות, תסעו עם חברות הנסיעות הפרטיות ותטוסו אל איי המפרץ, תגיעו לעלות יומית של 60-80$ לאדם ליום. גם כאן המחירים אינם כוללים עלויות של צלילות וקורסי צלילה.

לינה : מלון סביר פלוס ברוב איזורי המדינה צפוי לעלות 60-80$ ללילה בעיר הבירה ובערים הגדולות ולרדת לאיזור ה- 40-50$ בעיירות המבודדות יותר. באיים (במיוחד ברואטן) מחירי המלונות עולים וחדר ממוצע יחצה את רף ה- 100$ ללילה לחדר זוגי.

ארוחות : ארוחה ממוצעת במסעדה תעלה 10-15$ לאדם. גם כאן המחירים עולים מעט באיים, אולם בצורה פחות דרסטית מאשר מחירי הלינה.

השכרת רכב : מחירי השכרת הרכב במדינה אינם גבוהים במיוחד והשכרת רכב סטנדרטי תעלה 20-25$ ליום.
העשירון העליון
אם אתם מגיעים להונדורס לטיול תענוגות סביר שתגיעו ישירות לאחד מאיי המפרץ (רואטן או גואנחה). מחיר החופשה שלכם יושפע ישירות מעלות המלון או אתר הנופש שתבחרו לשהות בו. המחירים מתחילים סביב 150$ ללילה לחדר ונעים צפונה עד למאות דולרים ללילה. אופציה נוספת שאפשר לשקול היא לשכור בית על החוף (רוב המקומות משכירים בתים לפרקי זמן של שבוע או חודש). מחיר ממוצע לשכירת בית נופש לשבוע הוא כ- 1,000$. שאר העלויות בטיול יהיו זניחות לעומת עלות הלינה.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים