דגל ניקרגואה

מידע על טיול בניקרגואה

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
ניקרגואה
פתח מפה מוגדלת
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

מידע על טיול בניקרגואה

ניקרגואה היא מדינה שנויה במחלוקת בעיני מטיילים שמתחלקים בין אלו שחושבים שהיא גולת הכותרת בטיול למרכז אמריקה לאלו שרואים בה גרסה הרבה פחות אטרקטיבית של מדינות אחרות באיזור. המצדדים במדינה מציינים את האיזורים הלא מתויירים, את הטבע המרהיב ואת האדיבות הרבה של התושבים המקומיים. אלו שאינם מתחברים למקום מדגישים את התשתיות הגרועות, את האיזורים המלוכלכים והפחות סימפטיים במדינה ומעלים את הטענה שאת כל מה שרואים במדינה, ניתן לראות במדינות אחרות באיזור בצורה מרשימה יותר. אז ניקרגואה בעד או נגד? אתם תחליטו.
נתונים על המדינה
שטח : 129,494 קמ"ר.
אוכלוסיה : 5,465,000 אנשים.
שפות : ספרדית.
עיר בירה : מנגואה.
מטבע מקומי : קורדובה.
אזור זמן : GMT -6:00 (מאחרת את ישראל ב- 8 שעות).
קידומת חיוג : 505.
כיסוי סלולר : קיים כיסוי GSM בערים הגדולות במדינה.
ויזה : ישראלים אינם זקוקים לויזה (עד 30 יום).
שגרירות ישראלית : אין שגרירות ישראלית בניקרגואה.
פעילויות ואטרקציות
אתרי טבע : ברחבי ניקרגואה ניתן למצוא מספר שמורות ואתרי טבע מעניינים כולל ג'ונגלים, הרי געש, אגמים ועוד. בסיורים בשמורות השונות ניתן לראות מגוון גדול של בעלי חיים, ציפורים וצמחייה מגוונת ועשירה. הרי הגעש במדינה מיוחדים ומרשימים במיוחד. ניתן לצאת לרוב השמורות בטיולי יום ולחלקן גם להכנס לטרקים של מספר ימים.

חופים : למדינה חופים רבים ויפים הן בצד הקאריבי והן בצד הפסיפי. בנוסף, ניתן למצוא בשטח המדינה את ימת ניקרגואה שגם סביבה ניתן למצוא חופים נחמדים. באיי התירס בצד הקאריבי ישנם חופים קאריביים בתוליים מהיפים ביותר שקיימים במרכז אמריקה.

ערים ואנשים : בערים הקולונאליות ברחבי המדינה ניתן למצוא אנשים אדיבים שמנהלים אורח חיים פשוט ועדיין מתלהבים לראות מטיילים שמגיעים ממקומות אחרים בעולם. השילוב של המבנים המעוצבים והאויריה בערים הללו הופכת אותן למקומות מהנים במיוחד.
למי מתאים הטיול
תרמילאים : קהל היעד הטבעי של מטיילים שמגיעים לניקרגואה הם התרמילאים. זוהי המדינה הזולה ביותר במרכז אמריקה והתשתיות המעטות שקיימות בה מתאימות בעיקר למטיילים שרגילים להסתדר עם תנאים נמוכים יחסית. אלו גם המטיילים שיעריכו את האיזורים הפחות מתויירים ואת הקשר המיוחד שניתן ליצור האוכלוסיה המקומית.

זוגות בירח דבש : למרות שניקרגואה לא נתפסת כיעד רומנטי במיוחד, בחופים הקאריביים שלה ובעיקר באיי התירס ניתן למצוא בתי מלון מפנקים שמשתלבים בצורה מושלמת עם הים הקאריבי והחופים הלבנים. אם אתם מחפשים יעד זול יחסית ופחות מוכר, בהחלט ניתן לחשוב על ניקרגואה כאופציה מקורית.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים