דגל ניקרגואה

עונות לטיול בניקרגואה

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
ניקרגואה
פתח מפה מוגדלת
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

עונות מומלצות לטיול בניקרגואה

מזג האויר בניקרגואה הוא מזג אויר טרופי חם הדומה למזג האויר בשאר מדינות האיזור וכולל עונה יבשה ועונה גשומה. ההבדל העיקרי לעומת המדינות השכנות הוא שבעונה היבשה כמעט ולא יורד גשם בכלל, מה שמוסיף לעומס החום. העונה הגשומה מעט חמה יותר אך זה מתאזן עם הגשמים שיורדים מידי פעם.
עונות
העונה היבשה : בין החודשים נובמבר עד אפריל. כמות הגשמים בעונה זו נמוכה מאוד (למרות שתמיד יכולה לתפוס אתכם שעה של גשם במהלך היום) וזוהי העונה המומלצת יותר לטיול. באיזורי הג'ונגלים במדינה כמות המשקעים גדולה משמעותית גם בעונה היבשה.

העונה הגשומה : בין החודשים מאי עד אוקטובר. זוהי עונה מעט לא צפויה ולצד ימים שטופי שמש יתכנו גם ימים גשומים. אין בעיה לטייל במדינה גם בעונה זו, מה גם שרוב הגשמים יורדים בשעות הלילה. חודש אוקטובר נחשב לחודש הגשום ביותר. לעיתים סופות הוריקן פוקדות את איזורי החופים במדינה ומומלץ להתעדכן.
בגדים וציוד
הציוד המומלץ למדינה לניקרגואה כולל בגדים קצרים ואמצעים להגנה מפני השמש. מומלץ להביא גם מספר מצומצם של בגדים ארוכים למקרה שתגיעו לאיזור גבוה יותר בו נעשה קריר יותר בלילה. כיסוי לתרמיל הוא אביזר מומלץ במיוחד, פחות להגנה מפני הגשם ויותר כדי לשמור על התיקים שברוב הנסיעות יהיו קשורים על הגג של האוטובוס. כמו למדינות אחרות באיזור, גם לניקרגואה לא מומלץ להביא ציוד לקמפינג (שק שינה, אוהל וכו') ואם תצאו לטרק תוכלו להשכיר ציוד סביר במחירים נמוכים.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים