דגל יוון

עונות לטיול ביוון

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
יוון
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

עונות מומלצות לטיול ביוון

מזג האויר ביוון מתאפיין באקלים ים תיכוני הדומה מאוד למזג האויר שקיים בישראל. בקיץ חם ויבש במרכז המדינה ובאיים ואילו בצפון מעט קריר יותר. בחורף יורדים שלגים וגשמים כבדים בצפון המדינה אולם באיזורים אחרים מזג האויר מתון יותר ולצד ימים גשומים יכולים להיות ימים שטופי שמש שאינם מזכירים במאום את עונת החורף. בחלק מהאיים מזג האויר חם יותר וניתן לבקר בהם בתקופות ארוכות יותר על פני השנה.
עונות
קיץ : בין החודשים אפריל עד אוקטובר. תחילת התקופה (אפריל - מאי) וסוף התקופה (ספטמבר - אוקטובר) מתאפיינים במזג אויר נוח יותר עם טמפרטורות מעט יותר נמוכות מאשר בשיא החום ועם אחוזי לחות סבירים. חודשים יוני - אוגוסט הם החודשים החמים יותר וזוהי גם עונת השיא בתיירות באיזור.

חורף : בין החודשים נובמבר עד מרץ. בערך מתחילת נובמבר מתחיל להעשות קר ברוב איזורי המדינה כשהשיא מגיע בחודשים ינואר - פברואר. צפון המדינה הוא האיזור הקר והגשום ביותר כשבהרים הגבוהים יורדים גם שלגים לפרקים.
בגדים וציוד
אם אתם מגיעים ליוון באחד מחודשי הקיץ מומלץ לקחת קודם כל אמצעים להגנה מפני השמש (כובע רחב שוליים, קרם הגנה עם מקדם גבוה, משקפי שמש ואולי גם ג'ל אלוורה למקרה שתישרפו). רוב הבגדים שאתם צריכים הם בגדים קצרים ובגד ים. אם אתם מגיעים לאיים, מומלץ לקחת גם מעט בגדים ארוכים כיוון שבשעות הערב נעשה קריר ומנשבת רוח (גם בחודשי הקיץ החמים).

אם אתם מגיעים למדינה בחודשי החורף, מומלץ לקחת בגדים ארוכים ולהתכונן למזג אויר דומה פחות או יותר לזה שקיים בחודשי החורף בישראל. אם אתם מתכננים להגיע לצפון המדינה, מומלץ להצטייד בבגדים חמים עוד יותר ,במעילי גשם ואולי גם בבגדים שמתאימים לאיזורים מושלגים.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים