הגעה, עזיבה ומעבר בין מדינות הפסיפיק

יעדי טיול / /
הייתי פה
הפסיפיק
הפסיפיק
הפסיפיק
הפסיפיק
הפסיפיק
מידע למטייל
מדינות האזור
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
מידע
שירותים

הגעה, עזיבה ומעבר בין מדינות הפסיפיק

ההגעה ליעד האקזוטי העונה לשם "הפסיפיק", אינה פשוטה ולבטח אינה זולה. מדובר ביעד יקר בשל העובדה כי הוא רחוק מאוד מישראל ואין דרך להגיע אליו באופן יבשתי. לפיכך, אמצעי התחבורה העיקרי העומד לרשותנו המטיילים הוא טיסות. הטיסות לפסיפיק יקרות ואורכות לעתים למעלה מיממה בשל עצירות ביניים באסיה ובאירופה, אך מרבית המבקרים יטענו כי המטרה אכן מקדשת את האמצעים.
הגעה ועזיבה
טיסות : טיסות הן אמצעי ההגעה העיקרי לאזור הפסיפיק, והן כרוכות לרוב בעלות של למעלה מ- 1,700 דולרים. אין טיסות ישירות מישראל לאף אחד מן היעדים ביבשת הרחוקה, שכן רובן עוברות דרך המזרח הרחוק ולעתים גם דרך אירופה. יעדי הביניים הפופולריים ביותר הם בנגקוק והונג קונג כאשר מטיילים רבים אף מבצעים עצירות האורכות מספר ימים על מנת ליהנות מיעד נוסף. נמלי התעופה הפופולריים באזור ממוקמים בסידני (אוסטרליה) ובאוקלנד (ניו זילנד) למרות שקיימים נמלי תעופה בינלאומיים נוספים. מאותם יעדים מרכזיים, ניתן להגיע אל כל שאר איי הפסיפיק בטיסות ואף בשייט.
מעבר בין מדינות האיזור
טיסות : ניתן לעבור בין מדינות האזור באמצעות טיסות סדירות המקיימות חברות תעופה שונות כגון Air New Zealand ו- Virgin. יחד עם זאת, לא תמיד יש בנמצא טיסות לכל איי הפסיפיק ובשל כך יש לקחת בחשבון כי שייט היא תחלופה טובה. הכלל עבור הטיסות בין האיים השונים הוא כי כל הקודם זוכה. ככל שהקדמתם להזמין את הכרטיס, כך תזכו למחירים יותר אטרקטיביים. החברות הזולות יותר הן כאמור Virgin המפעילה את Virgin Blue ו- Jetstar, כאשר שתיהן מגיעות לשלל יעדים אטרקטיביים בפסיפיק מאוסטרליה ומניו זילנד.

שייט : לעתים הטיסות בין האיים השונים יקרות מידי ביחס למרחק ביניהם, ולעתים אף לא ניתן למצאו טיסות ישירות לכל היעדים. לשם כך, מומלץ לעשות שימוש בהפלגות היוצאות מיעדים כמו פיג'י, ונואטו, ניו קלדוניה, פולינזיה הצרפתית והסמואה. קרוזים באותם מקומות מופלאים עשויים להוות תחליף מעניין ואף זול יותר לטיסות כמו גם חוויה בפני עצמה.

תחבורה יבשתית : מאחר ומה שמפריד בין מדינות האזור השונות הוא האוקיינוס הפסיפי, לא ניתן לעבור ביניהן באמצעות תחבורה יבשתית.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2020 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים