אטרקציות ופעילויות בשיקגו | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על שיקגו
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות לשיקגו בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות
אטרקציות בשיקגו

אטרקציות ופעילויות בשיקגו

גן החיות ברוקפילד
גן החיות ברוקפילד (Brookfield Zoo): גן החיות ברוקפילד הוא גן חיות הממוקם בפרבר של שיקגו ברוקפילד שבאילינוי. גן החיות משתרע על פני שטח של 216 אקר ומאכלס כ- 450 מינים של בעלי חיים. גן החיות ברוקפילד, הידוע גם כפארק הזואולוגי שיקגו, נפתח ב- 1 ביולי, 1934, וזכה להכרה בינלאומית בשל שימוש בחפירים ותעלות, במקום כלובים, למען הפרדת בעלי החיים מן המבקרים ומבעלי חיים אחרים. גן החיות היה גם הראשון באמריקה להציג פנדות ענק. בשנת 1960, גן החיות בנה את תצוגת הדולפינים המקורה הראשונה בארצות הברית, ובשנות ה- 80 הציג גן החיות את העולם הטרופי, סימולציית יער הגשם המקורה הראשונה ואז גם תצוגת גן חיות מקורה הגדולה ביותר בעולם. 

הגן הבוטני של שיקגו
הגן הבוטני של שיקגו (Chicago Botanic Garden): הגן הבוטני של שיקגו הוא אוסף של עשרים ושישה גנים ושל חממות ומבני שירות בשטח של 1.56 קילומטרים רבועים בפרוור חוף צפוני של שיקגו הקרוי גלנקו (Glencoe). הגן הבוטני, המתפרש על גבי תשעה איים, מוקף בארבעה בתי גידול טבעיים: יערות מקדונלד (McDonald Woods), ערבת דיקסון (Dixon Prairie), מסדרון נהר סקוקי (Skokie River Corridor), ואגמים וחופים. הגן פתוח בכל ימות השנה. הכניסה היא ללא תשלום, אך החניה במקום עולה 25$ למכונית, ללא תשלום עבור חברי הגן. משימת הגן הבוטני של שיקגו היא לקדם הנאה, הבנה ושימור של צמחים ושל עולם הטבע. 

הגן מהווה אטרקציה תיירותית רבת מבקרים, בסיס ללימודי ולחקר מדעי הצמח, עיצוב נוף וגננות ומקום לקבלת טיפול פסיכולוגי בעזרת יצירה וגינון. קרוב למיליון בני אדם מבקרים בגן מידי שנה. יש בו 50,000 חברים, יותר מכל גן ציבורי אחר בארצות הברית. מעל 2,000 מתנדבים מסייעים בכל ההיבטים של משימת הגן, מזריעה של שטחים טבעיים, להוראת תוכניות חינוכיות ואיוש תוכניות ותערוכות ציבוריות. הגן הבוטני של שיקגו הוא רק אחד מתוך 17 גנים ציבוריים המוכרים על ידי עמותת המוזיאונים האמריקנית, המכירים באוספיו הכוללים 2.5 מיליון צמחים. 

מגדל וויליס
מגדל וויליס (Willis Tower): מגדל וויליס (שנקרא בעבר ועדיין מכונה גם מגדל סירס) הוא גורד שחקים בעל 108 קומות ו- 442 מטרים בשיקגו שבאילינוי. במועד השלמת בנייתו בשנת 1973, היה זה הבניין הגבוה ביותר בעולם, יותר ממגדלי מרכז הסחר העולמי (מגדלי התאומים) שבניו יורק, והוא החזיק בדירוג זה במשך כמעט 25 שנים. מגדל וויליס הוא הבניין שני הגבוה ביותר בארצות הברית והמבנה הבודד השמיני הגבוה ביותר בעולם. גורד השחקים הוא אחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר בשיקגו, עם יותר ממיליון אנשים המבקרים במרפסת התצפית שלו בכל שנה. 

מכון שיקגו לאמנות
מכון שיקגו לאמנות (Art Institute of Chicago): המכון לאמנות של שיקגו (AIC) הוא מוזיאון לאמנות אנציקלופדית הממוקם בפארק גרנט שבשיקגו. הוא כולל אוסף של אמנות אימפרסיוניסטית ופוסט אימפרסיוניסטית באוסף הקבוע שלו. נכסיו כוללים גם אמנות אמריקנית, אולד מאסטר, אמנויות דקורטיביות אירופאיות ואמריקניות, אמנות אסייתית, אמנות מודרנית ועכשווית, ועיצוב ארכיטקטוני, תעשייתי וגרפי. בנוסף, המכון משכן את הספריות רירסון ובורנהאם. 

המכון, שנוסד בשנת 1866 כבית ספר וגלריה לאמנות, ממוקם בשדרת דרום מישיגן 111 ב- Chicago Landmark Historic Michigan Boulevard District. עם מיליון רגל רבוע, זהו המוזיאון לאמנות השני בגודלו בארצות הברית, אחרי מוזיאון מטרופוליטן לאמנות.
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X
עכשיו במציאון - טיסות לשיקגו מ- $562
מחירים מעולים לטיסות לשיקגו מ- $562 הלוך-חזור. 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות. אפשרות להוספת ביטוח ביטול מכל סיבה כחלק מתהליך ההזמנה