טיסות
מלונות
ביטוח נסיעות לחו"ל
המציאון - לטוס בזול
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על ארה"ב - ניו יורק
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות זולות בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות

עונות מומלצות לטיול בארה"ב - ניו יורק

האקלים במדינת ניו יורק מושפע מאוד מהקירבה לחוף ומהאויר החם המגיע מדרום מערבה. השפעה נוספת יש לקרבה לקנדה, שכנתה הצפונית של המדינה, השולחת לעברה רוח צפונית קרירה. אקלימה של מדינת ניו יורק מאופיין בלחות גבוהה , מה שיוצר קיצוניות רבה בין העונות. החורף קר מאוד, בעיקר באזורים ההרריים, גשום ומכוסה בלבן, ובקיץ עשויות הטמפרטורות לזנק, בעיקר בקרבת מישור החוף. החורף בניו יורק נועד בעיקר לחובבי ספורט החורף, אולם הקיץ מזמין את כולם לחוות את המדינה במלוא הדרה.


עונות

קיץ: חודשי הקיץ נעים בין יוני לספטמבר. שיא הקיץ הוא בחודשי יולי-אוגוסט כאשר הטמפרטורה הממוצעת המקסימאלית היא כ- 27 מעלות צלזיוס. כאמור, דרומה של המדינה, ניו יורק סיטי ולונג איילנד, סופגת יחסית את עיקר מכות החום עם לחות גבוהה. ביתר המדינה, מזג האויר נוח וחמים.

סתיו: בין ספטמבר לנובמבר, נצבעת ניו יורק בצבעי אדמה ושלכת. מדובר בעונה מדהימה לביקור במדינה. מזג האויר אומנם קריר, אך האווירה רומנטית וחמה. בתחילתו של הסתיו, עוד ניתן ליהנות מ- 25 מעלות צלזיוס ביום (הלילה לעומת זאת, קריר). לקראת סוף העונה, מתקבל לו החורף עם 2-3 מעלות צלזיוס ביום.

חורף: החורף הניו יורקי בהחלט לא קל למגיעים ממדינה כה חמה כמו ישראל. חודשיו נעים בין נובמבר למרץ, וככל שמתרחקים מנובמבר, שעות השמש פוחתות והטמפרטורות צונחות. החודשים הקרים ביותר הם ינואר ופברואר, לכן יש להצטייד בהתאם. עונת החורף משפיעה על כל המדינה, אולם מחוץ לניו יורק סיטי ולונג איילנד, הטמפרטורות עשויות לצנוח אף יותר למינוס 10 ומינוס 11 מעלות צלזיוס.

אביב: לאט לאט ובהדרגה, מפשירה ניו יורק מהחורף הקשה, לאביב המנחם. מסוף מרץ עד אמצע יוני, יוצאים לאטם הניו יורקים ליהנות מימים של שמש. שעות אור היום עולות, כמו גם הטמפרטורות, מממוצע של כ- 7 מעלות צלזיוס במרץ, לכ- 25 מעלות צלזיוס ביוני. אין ספק כי מדובר בעונה מצוינת להכיר את מדינת ניו יורק.


בגדים וציוד

מאחר והחורף ארוך, וחודשי המעבר בין העונות גם כן מאופיינים במזג אויר צונן, מומלץ ביותר להביא בגדים חמים כמעט לכל אורך השנה. כמובן שבחורף המושלג יש להצטייד בביגוד חם יותר ממה שאתם רגילים אליו באקלים החורפי הישראלי. יש לארוז כובע צמר, כפפות, מגפיים (או נעליים גבוהות), מעיל חם, גטקס ואפילו חולצה טרמית עשויה לעזור לכם להתחמם. מילת המפתח לחפצים לטוס בחורף, היא- שכבות. שכבות של בגדים שיחממו אתכם בכפור הניו יורקי. הקיץ לעומת זאת, חם ולח. מזכיר מעט את הקיץ הישראלי התל אביבי, לכן יש להצטייד בבגדים קלילים. יחד עם זאת, לפעמים בערבים עשוי להיות צונן, לכן הביאו תמיד עוד בגדים חמימים לערבים לא צפויים. המטרייה מומלצת כמעט בכל ימות השנה כמו גם מעיל הגשם. לא חסרים בניו יורק ימים גשומים.

מזג אויר ממוצע בארה"ב - ניו יורק בחלוקה לפי חודשים

בחירת עיר להצגת מזג אויר ממוצע לפי חודשים
select
ינואר
טמפ' ממוצעת:  
ממוצע ימים גשומים:  13
לא מתאים לטיול
פברואר
טמפ' ממוצעת:  
ממוצע ימים גשומים:  15
לא מתאים לטיול
מרץ
טמפ' ממוצעת:  
ממוצע ימים גשומים:  15
פחות מומלץ לטיול
אפריל
טמפ' ממוצעת:  11°
ממוצע ימים גשומים:  18
מזג אויר סביר לטיול
מאי
טמפ' ממוצעת:  17°
ממוצע ימים גשומים:  18
מזג אויר טוב לטיול
יוני
טמפ' ממוצעת:  22°
ממוצע ימים גשומים:  18
מזג אויר אידאלי לטיול
יולי
טמפ' ממוצעת:  26°
ממוצע ימים גשומים:  21
מזג אויר אידאלי לטיול
אוגוסט
טמפ' ממוצעת:  25°
ממוצע ימים גשומים:  19
מזג אויר אידאלי לטיול
ספטמבר
טמפ' ממוצעת:  22°
ממוצע ימים גשומים:  16
מזג אויר אידאלי לטיול
אוקטובר
טמפ' ממוצעת:  16°
ממוצע ימים גשומים:  14
מזג אויר טוב לטיול
נובמבר
טמפ' ממוצעת:  
ממוצע ימים גשומים:  10
מזג אויר סביר לטיול
דצמבר
טמפ' ממוצעת:  
ממוצע ימים גשומים:  15
מזג אויר סביר לטיול
המידע על הטמפרטורות הממוצעות ומספק ימי הגשם הממוצעים בארה"ב - ניו יורק בחלוקה לפי חודשי השנה מסתמך על שקלול נתוני מזג האויר בארה"ב - ניו יורק ב- 10-15 השנים האחרונות. המלצת הטיול בארה"ב - ניו יורק לגבי כל אחד מהחודשים משקללת גם את מזג האויר הצפוי וגם פרמטרים נוספים כמו עומס תיירים, חופשים, חגים ופסטיבלים שמתקיימים בארה"ב - ניו יורק במהלך אותו חודש. כדאי לקחת בחשבון שלרוב בחודשי הטיול הטובים ביותר, מחירי הטיול בארה"ב - ניו יורק הם הגבוהים ביותר.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X
עכשיו במציאון - טיסות לארה"ב - ניו יורק מ- $464
מחירים מעולים לטיסות לארה"ב - ניו יורק מ- $464 הלוך-חזור. 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות. אפשרות להוספת ביטוח ביטול מכל סיבה כחלק מתהליך ההזמנה