דגל ארה"ב - ניו יורק

עונות לטיול בארה"ב - ניו יורק

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
ארה"ב - ניו יורק
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

עונות מומלצות לטיול בארה"ב - ניו יורק

האקלים במדינת ניו יורק מושפע מאוד מהקירבה לחוף ומהאויר החם המגיע מדרום מערבה. השפעה נוספת יש לקרבה לקנדה, שכנתה הצפונית של המדינה, השולחת לעברה רוח צפונית קרירה. אקלימה של מדינת ניו יורק מאופיין בלחות גבוהה , מה שיוצר קיצוניות רבה בין העונות. החורף קר מאוד, בעיקר באזורים ההרריים, גשום ומכוסה בלבן, ובקיץ עשויות הטמפרטורות לזנק, בעיקר בקרבת מישור החוף. החורף בניו יורק נועד בעיקר לחובבי ספורט החורף, אולם הקיץ מזמין את כולם לחוות את המדינה במלוא הדרה.
עונות
קיץ: חודשי הקיץ נעים בין יוני לספטמבר. שיא הקיץ הוא בחודשי יולי-אוגוסט כאשר הטמפרטורה הממוצעת המקסימאלית היא כ- 27 מעלות צלזיוס. כאמור, דרומה של המדינה, ניו יורק סיטי ולונג איילנד, סופגת יחסית את עיקר מכות החום עם לחות גבוהה. ביתר המדינה, מזג האויר נוח וחמים.

סתיו: בין ספטמבר לנובמבר, נצבעת ניו יורק בצבעי אדמה ושלכת. מדובר בעונה מדהימה לביקור במדינה. מזג האויר אומנם קריר, אך האווירה רומנטית וחמה. בתחילתו של הסתיו, עוד ניתן ליהנות מ- 25 מעלות צלזיוס ביום (הלילה לעומת זאת, קריר). לקראת סוף העונה, מתקבל לו החורף עם 2-3 מעלות צלזיוס ביום.

חורף: החורף הניו יורקי בהחלט לא קל למגיעים ממדינה כה חמה כמו ישראל. חודשיו נעים בין נובמבר למרץ, וככל שמתרחקים מנובמבר, שעות השמש פוחתות והטמפרטורות צונחות. החודשים הקרים ביותר הם ינואר ופברואר, לכן יש להצטייד בהתאם. עונת החורף משפיעה על כל המדינה, אולם מחוץ לניו יורק סיטי ולונג איילנד, הטמפרטורות עשויות לצנוח אף יותר למינוס 10 ומינוס 11 מעלות צלזיוס.

אביב: לאט לאט ובהדרגה, מפשירה ניו יורק מהחורף הקשה, לאביב המנחם. מסוף מרץ עד אמצע יוני, יוצאים לאטם הניו יורקים ליהנות מימים של שמש. שעות אור היום עולות, כמו גם הטמפרטורות, מממוצע של כ- 7 מעלות צלזיוס במרץ, לכ- 25 מעלות צלזיוס ביוני. אין ספק כי מדובר בעונה מצוינת להכיר את מדינת ניו יורק.
בגדים וציוד
מאחר והחורף ארוך, וחודשי המעבר בין העונות גם כן מאופיינים במזג אויר צונן, מומלץ ביותר להביא בגדים חמים כמעט לכל אורך השנה. כמובן שבחורף המושלג יש להצטייד בביגוד חם יותר ממה שאתם רגילים אליו באקלים החורפי הישראלי. יש לארוז כובע צמר, כפפות, מגפיים (או נעליים גבוהות), מעיל חם, גטקס ואפילו חולצה טרמית עשויה לעזור לכם להתחמם. מילת המפתח לחפצים לטוס בחורף, היא- שכבות. שכבות של בגדים שיחממו אתכם בכפור הניו יורקי. הקיץ לעומת זאת, חם ולח. מזכיר מעט את הקיץ הישראלי התל אביבי, לכן יש להצטייד בבגדים קלילים. יחד עם זאת, לפעמים בערבים עשוי להיות צונן, לכן הביאו תמיד עוד בגדים חמימים לערבים לא צפויים. המטרייה מומלצת כמעט בכל ימות השנה כמו גם מעיל הגשם. לא חסרים בניו יורק ימים גשומים.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2020 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים