דגל הפיליפינים

חגים ואירועים בפיליפינים

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
הפיליפינים
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

חגים ואירועים בפיליפינים

חגים ואירועים מיוחדים במדינה
ינואר :

Chinese New Year - חגיגות ראש השנה הסיני מתקיימות במהלך חודש ינואר בתאריך שמשתנה משנה לשנה. החגיגות כוללות זיקוקי דינור, מופעי אש, תהלוכות וריקודים מסורתיים. במהלך החגיגות איזור ה- Chinatown במנילה הוא המקום שהכי כדאי להיות בו.

Ati-Atihan - אחד מהחגים האהובים היותר ע"י הפיליפינו אשר נחגג לכבודו של "הילד הקדוש". חג זה מאופיין בתהלוכות המוניות במספר מוקדים במדינה כשהמקומיים צובעים את גופם בצבעים מרהיבים.

פברואר :

Feast of Our Lady of Candles - חג דתי שנחגג בעיקר באיזור איי ויזיה. האירועים כוללים תהלוכה גדולה בשעות החושך כשכל המשתתפים צועדים עם נרות דולקים. 

מרץ :

Likhang Kamay - אירוע שנתי שמארגנת מחלקת התיירות במדינה שהוא למעשה בזאר גדול למכירת חפצי אומנות בעבודת יד. האירוע מתקיים כל שנה במנילה ולוקחים בו חלק מיטב בעלי המלאכה והאומנים במדינה.

אפריל :

Senakulo - השבוע הקדוש נחגג בכל האיזורים הנוצריים במדינה וכולל אירועים דתיים רבים. מירב האירועים מתקיימים במנילה, אבל אם תגיעו לביקור במדינה במהלך השבוע הקדוש לא תוכלו להתחמק מהאירועים. בתקופה זו תיירות הפנים בשיאה והתפושה במלונות ובטיסות הפנימיות גבוהה ביותר.

Obando Dance - אירוע שנחגג בצורה נרחבת במדינה ומוקדש כולו לפריון האשה. בריקוד ההמוני לוקחות חלק נשים רבות שמטרתן היא להכנס להריון ולהביא ילדים לעולם.

מאי
:

Flowers of May - פסטיבל שנמשך חודש שלם לכבודה של מריה הקדושה כשבכל בוקר מקושט המזבח ע"י קבוצת נערות לבושות בלבן בשלל פרחי העונה. ביום האחרון של החגיגות מתקיימת במנילה תהלוכת רחוב ענקית שיוצאת מאיזור Emirate בעיר. אל התהלוכה מגיעים המקומיים כשהם מחופשים לדמויות מוכרות בדת הנוצרית.

יוני
:

Bailes de los Arcos - זהו אירוע השיא של החגיגות התקופתיות לכבוד הקדושים פאול ופיטר. הבנות הצעירות שרוקדות באירוע מתאמנות במשך שנה שלמה להופעה של יום אחד בלבד.

דצמבר :

Grand Marian Procession - העיר מנילה מתעוררת לחיים באירוע דתי שבמהלכו נערכת תהלוכה גדולה עם 50 תמונות ענק של הבתולה מריה. קתולים מכל המדינה מתאספים יחדיו בכדי לחגוג את יום הולדתה של הקדושה.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2020 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים