דגל הפיליפינים

עונות לטיול בפיליפינים

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
הפיליפינים
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

עונות מומלצות לטיול בפיליפינים

כמו ברוב המדינות במזרח הרחוק, גם בפיליפינים מזג האויר הוא טרופי עם טמפרטורות גבוהות בכל ימות השנה וגשמים שיורדים בכמויות משתנות בהתאם לתקופה. גם בחודשים שנחשבים "יבשים" יחסית יכול בהחלט לתפוס אתכם יום של גשם שמגיע בלי שום הודעה מוקדמת. בחלק מחודשי השנה יורדים במקום גשמים חזקים מאוד שנקראים מונסונים ובתקופות הללו מומלץ שלא להגיע לטיול בפיליפינים.
עונות
ינואר - מאי : תקופה זו נחשבת לעונה היבשה בה יש את מספר ימי הגשם הנמוך ביותר. כפועל יוצא זוהי גם העונה המומלצת ביותר לטיול במדינה. כדאי לקחת בחשבון שהטמפרטורות גבוהות למדי (28 מעלות לפחות ברוב האיזורים), אבל גם ככה סביר שאת רוב זמנכם תבלו על החוף או בקרבתו. זוהי גם התקופה המתויירת ביותר בפיליפינים וכדאי להמנע מלהגיע בחגים נוצריים אז המחירים נוסקים למעלה.

יוני - ספטמבר : זוהי התקופה בה המונסונים מכים בפיליפינים במלוא עוצמתם. ממוצע הימים הגשומים בחודשים הללו  עומד על למעלה מ- 20 יום בחודש. מומלץ מאוד שלא להגיע בתקופה זו לטיול במדינה כיוון שאתם צפויים לפספס חלק גדול מאוד ממה שיש לה להציע. חשוב להדגיש שהגשם בתקופה זו עלול לרדת ימים שלמים עם הפוגות קצרות או ללא הפוגות בכלל.

אוקטובר - דצמבר : החודשים הללו עדיין נחשבים לחלק מהעונה הגשומה, אבל כמות המשקעים בהם יורדת משמעותית אל מתחת ל- 10 ימים גשומים בחודש. זוהי תקופה שכבר ניתן לשקול לבקר במהלכה בפיליפינים במיוחד ככל שמתקרבים אל חודש דצמבר אז הגשמים הולכים ונחלשים בהדרגה. מכיוון שזוהי עדיין לא העונה המתויירת, המחירים עשויים להיות נמוכים במיוחד במהלך תקופה זו.
בגדים וציוד
למדינה שכולה איים חובה להגיע עם לבוש מתאים לחוף ולים. לצד הבגד ים האופנתי, לא לשכוח לקחת אמצעים להגנה מפני השמש : קרם שיזוף עם מקדם גבוה, משקפי שמש, כובע רחב שוליים וגם ג'ל אלוורה למקרה שתישרפו. אם אתם מתכננים להגיע לצפון המדינה מומלץ לקחת כמה בגדים ארוכים כיוון שמדובר במקומות גבוהים ובשעות הערב נעשה קריר. מומלץ גם לקחת כיסוי נגד גשם לתרמיל ולמי שיש, מסכה ושנורקל שיעניקו לכם חופש לצפות בחיים התת-ימיים גם במקומות בהם ציוד שכזה אינו זמין להשכרה.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2020 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים