טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - טיסות זולות
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על הפיליפינים
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות זולות בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות

עונות מומלצות לטיול בפיליפינים

כמו ברוב המדינות במזרח הרחוק, גם בפיליפינים מזג האויר הוא טרופי עם טמפרטורות גבוהות בכל ימות השנה וגשמים שיורדים בכמויות משתנות בהתאם לתקופה. גם בחודשים שנחשבים "יבשים" יחסית יכול בהחלט לתפוס אתכם יום של גשם שמגיע בלי שום הודעה מוקדמת. בחלק מחודשי השנה יורדים במקום גשמים חזקים מאוד שנקראים מונסונים ובתקופות הללו מומלץ שלא להגיע לטיול בפיליפינים.


עונות

ינואר - מאי: תקופה זו נחשבת לעונה היבשה בה יש את מספר ימי הגשם הנמוך ביותר. כפועל יוצא זוהי גם העונה המומלצת ביותר לטיול במדינה. כדאי לקחת בחשבון שהטמפרטורות גבוהות למדי (28 מעלות לפחות ברוב האיזורים), אבל גם ככה סביר שאת רוב זמנכם תבלו על החוף או בקרבתו. זוהי גם התקופה המתויירת ביותר בפיליפינים וכדאי להמנע מלהגיע בחגים נוצריים אז המחירים נוסקים למעלה.

יוני - ספטמבר: זוהי התקופה בה המונסונים מכים בפיליפינים במלוא עוצמתם. ממוצע הימים הגשומים בחודשים הללו עומד על למעלה מ- 20 יום בחודש. מומלץ מאוד שלא להגיע בתקופה זו לטיול במדינה כיוון שאתם צפויים לפספס חלק גדול מאוד ממה שיש לה להציע. חשוב להדגיש שהגשם בתקופה זו עלול לרדת ימים שלמים עם הפוגות קצרות או ללא הפוגות בכלל.

אוקטובר - דצמבר: החודשים הללו עדיין נחשבים לחלק מהעונה הגשומה, אבל כמות המשקעים בהם יורדת משמעותית אל מתחת ל- 10 ימים גשומים בחודש. זוהי תקופה שכבר ניתן לשקול לבקר במהלכה בפיליפינים במיוחד ככל שמתקרבים אל חודש דצמבר אז הגשמים הולכים ונחלשים בהדרגה. מכיוון שזוהי עדיין לא העונה המתויירת, המחירים עשויים להיות נמוכים במיוחד במהלך תקופה זו.


בגדים וציוד

למדינה שכולה איים חובה להגיע עם לבוש מתאים לחוף ולים. לצד הבגד ים האופנתי, לא לשכוח לקחת אמצעים להגנה מפני השמש : קרם שיזוף עם מקדם גבוה, משקפי שמש, כובע רחב שוליים וגם ג'ל אלוורה למקרה שתישרפו. אם אתם מתכננים להגיע לצפון המדינה מומלץ לקחת כמה בגדים ארוכים כיוון שמדובר במקומות גבוהים ובשעות הערב נעשה קריר. מומלץ גם לקחת כיסוי נגד גשם לתרמיל ולמי שיש, מסכה ושנורקל שיעניקו לכם חופש לצפות בחיים התת-ימיים גם במקומות בהם ציוד שכזה אינו זמין להשכרה.

מזג אויר ממוצע בפיליפינים בחלוקה לפי חודשים

בחירת עיר להצגת מזג אויר ממוצע לפי חודשים
select
ינואר
טמפ' ממוצעת:  27°
ממוצע ימים גשומים:  11
מזג אויר אידאלי לטיול
פברואר
טמפ' ממוצעת:  27°
ממוצע ימים גשומים:  7
מזג אויר אידאלי לטיול
מרץ
טמפ' ממוצעת:  28°
ממוצע ימים גשומים:  7
מזג אויר אידאלי לטיול
אפריל
טמפ' ממוצעת:  30°
ממוצע ימים גשומים:  10
מזג אויר אידאלי לטיול
מאי
טמפ' ממוצעת:  31°
ממוצע ימים גשומים:  18
מזג אויר טוב לטיול
יוני
טמפ' ממוצעת:  30°
ממוצע ימים גשומים:  24
מזג אויר טוב לטיול
יולי
טמפ' ממוצעת:  29°
ממוצע ימים גשומים:  28
מזג אויר סביר לטיול
אוגוסט
טמפ' ממוצעת:  29°
ממוצע ימים גשומים:  28
מזג אויר סביר לטיול
ספטמבר
טמפ' ממוצעת:  29°
ממוצע ימים גשומים:  26
פחות מומלץ לטיול
אוקטובר
טמפ' ממוצעת:  29°
ממוצע ימים גשומים:  22
מזג אויר סביר לטיול
נובמבר
טמפ' ממוצעת:  28°
ממוצע ימים גשומים:  7
מזג אויר טוב לטיול
דצמבר
טמפ' ממוצעת:  28°
ממוצע ימים גשומים:  14
מזג אויר אידאלי לטיול
המידע על הטמפרטורות הממוצעות ומספק ימי הגשם הממוצעים בפיליפינים בחלוקה לפי חודשי השנה מסתמך על שקלול נתוני מזג האויר בפיליפינים ב- 10-15 השנים האחרונות. המלצת הטיול בפיליפינים לגבי כל אחד מהחודשים משקללת גם את מזג האויר הצפוי וגם פרמטרים נוספים כמו עומס תיירים, חופשים, חגים ופסטיבלים שמתקיימים בפיליפינים במהלך אותו חודש. כדאי לקחת בחשבון שלרוב בחודשי הטיול הטובים ביותר, מחירי הטיול בפיליפינים הם הגבוהים ביותר.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
הטיסות הכי זולות שמצאנו למנילה
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X
עכשיו במציאון - טיסות לפיליפינים מ- $1,670
מחירים מעולים לטיסות לפיליפינים מ- $1,670 הלוך-חזור. 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות. אפשרות להוספת ביטוח ביטול מכל סיבה כחלק מתהליך ההזמנה