דגל אוסטרליה

עונות לטיול באוסטרליה

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
אוסטרליה
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

עונות מומלצות לטיול באוסטרליה

מאחר ומדובר במדינה המתפרשת על יבשת שלמה, אוסטרליה מגוונת מאוד בעונותיה, ואקלימה משתנה בהתאם לאזורים השונים. ככל שמדרימים לכיוון מלבורן וטסמניה, מזג האויר מזכיר את זה של אירופה המאופיין בעיקר בחורף קר. במרכז היבשת שורר קיץ נצחי שיכול להגיע בעונה החמה לטמפרטורות לוהטות של 50 מעלות, ואילו בצפון שורר מזג אויר טרופי - גשום מאוד בעונה הרטובה וחמים ונעים בעונה היבשה (העונה המומלצת לטיולים באזור).
עונות
במדינות New South Wales ו- Victoria, הפוכות עונות השנה בהשוואה לישראל. כאשר באוסטרליה שורר חורף, הקיץ בישראל בשיאו וליהפך. במרכז היבשת - במדבר, ניתן לטייל בעונת החורף האוסטרלית, אך חשוב לדעת כי בקיץ נוסקות הטמפרטורות לרמה בלתי נסבלת אפילו לנו החיים במדינה חמה כישראל. במדינות האזור הצפוני, Queensland ו- Northern Territory, שורר מזג אויר טרופי. בעת העונה הרטובה, עלול לרדת גשם למשך ימים רצופים ולכן מומלץ לטייל שם בעיקר בעונה היבשה הנעה בין החודשים אפריל לאוקטובר, בזכות מזג אויר חמים ונעים לטיול.
בגדים וציוד
את ההחלטה מה לארוז יש לקחת כתלות לאן הטיול האוסטרלי מתוכנן. לביקור באיזור מלבורן או דרומית לו, מומלץ כי תיקחו עמכם גם ביגוד המתאים לקור. קחו בחשבון כי גם החורף בסידני דומה לזה שבישראל. במרכז היבשת ובצפונה כמעט תמיד חם ולכן חובה להצטייד בכובע ולמרוח קרם הגנה מפני השמש האוסטרלית הקופחת. גם אז, מומלץ ביגוד עם שרוולים ארוכים אך מאווררים כהגנה מפני קרינה וחרקים מעופפים. ניתן לרכוש ציוד קמפינג בחנויות ציוד בערים הגדולות כך שאין צורך לסחוב עמכם משקל מיותר מן הארץ.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים