דגל ארה"ב - פלורידה

כסף ועלויות בארה"ב - פלורידה

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
ארה"ב - פלורידה
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

כסף ועלויות בארה"ב - פלורידה

תרמילאים
עלות יומית : במידה ועשיתם קמפינג או בחרתם ללון באחד מן ההוסטלים ברחבי פלורידה, נסעתם באוטובוסים ורכבות ואכלתם במזללות, סביר להניח כי העלות היומית תנוע בממוצע בין 50-70 דולרים ליום. כמובן שלחישוב הגס יש להוסיף את פארקי השעשועים עליהם אינכם יכולים לוותר וקניות נוספות על הדרך.

לינה : כמו בכל מקום אחר, הדרך הזולה ביותר ללון היא באתרי קמפינג הפזורים ברחבי המדינה. נזכיר לכם כי בעונת הקיץ, הלחות גבוהה מאוד ועמה מגיע גל של יתושים, לכן ייתכן ותעדיפו מגורים במקומות מסודרים ולא באוהל. עלות השהייה לקבוצה באתר קמפינג מסודר, נעה בסביבות ה- 25 עד 30 דולרים ללילה. במחירים כאלו, תקבלו לרוב שירותים ומקלחת ואולי אף שולחנות לפיקניק. אם אתם מגיעים עם קבוצה קטנה יותר של אנשים (עד כ- 8 אנשים), עלות הקמפינג תהא נמוכה יותר ותעלה לקבוצה כ- 14 דולרים ללילה. יחד עם זאת, סביר להניח כי לא יימצאו שם שירותים ציבוריים. במידה ובחרתם ללון בהוסטל, ככל שתקדימו להזמין מקום, כך המחירים יהיו יותר אטרקטיביים. המחירים עשויים לנוע סביב ה- 25 דולרים לאדם בחדר משותף ל- 100 דולרים לאדם בחדר יחיד. פתרון נוסף הוא דירות נופש להשכרה. העלות תהיה כמובן יותר אטרקטיבית ככל שיהיו יותר אנשים שישכרו את הדירה. 

ארוחות : פלורידה זהה לכל מדינה נוספת ברחבי המעצמה האמריקאית. עובדים ברחביה אלפי סניפים של רשתות מזון מהיר עם מחירים נמוכים כמו הערך התזונתי של האוכל. יחד עם זאת, ניתן למצוא מזנונים בעלי ארוחות מגוונות יותר, בהם תוכלו לבחור אף בסלטים ולא רק בהמבורגרים עסיסיים, במחירים הנעים בין 2 ל- 8 דולרים למנה עיקרית. כמה מן רשתות מוכרות הן Denny's ו- Perkins. שימו לב כי בהגיעכם לפארקים כמו דיסניוורלד, רצוי להצטייד בצידה ומשקאות מאחר והמחירים בפארקים מרקיעי שחקים כמעט כמו רכבות ההרים שבהם. 

נסיעות : הניסיון להגיע לאזוריה השונים של המדינה בטרמפים, יהיה הניסיון החסכוני ביותר לדלי התקציב. החסרונות הטמונים בנסיעה המסתמכת על אדיבותם של אחרים, ברורים לכל. לעולם אין לדעת כמה זמן יעבור עד שתמצאו מכונית עוברת עם נהג/ת המוכנים לקחת אתכם למחוז חפצכם, ולעניין הביטחוני גם כן רצוי להתייחס בכובד ראש, בעיקר אם הנכם עומדים לבדכם לצד הכביש (ועל אחת כמה וכמה אם מדובר במין הנשי). הנסיעות באוטובוסים ורכבות אינן כה יקרות. העיקרון הפועל הוא כי כל הקודם זוכה. ככל שתקדימו להזמין כרטיס, כך העלות תהא זולה יותר. כרטיס נסיעה באוטובוס מצפון המדינה (Jacksonville) לדרומה (Miami), עשוי לעלות כ- 60 דולרים לאדם.

אטרקציות: אין ספק כי מה שמייקר את הטיול לפלורידה היא עלות הכניסה לאתרי השעשועים. כניסה ליום אחד לפארקים השונים של עולמו של דיסני למשל, עולה כ- 80 דולרים לאדם מבוגר. ככל שתאריכו ימים בפארק, כך העלות לנפש תרד.
המטייל הממוצע
עלות יומית : למטייל הבוחר בלינה במוטלים או מלונות קטנים נקיים ומסודרים, לאכול במסעדות מקומיות טובות ולהתנייד עם רכב שכור, סביר להניח כי העלות היומית תנוע סביב ה- 100-120 דולרים לאדם. בל תשכחו כי האטרקציות שלשמן רבים מגיעים למדינה הקיצית, מעלים את שכלול העלויות היומיות באופן משמעותי.

לינה : בפלורידה מגוון רחב של מקומות לינה לכל רמות התקציב. קיימים ברחבי המדינה רשתות גדולות של מוטלים נקיים ומסודרים ומלונות קטנים בהם ניתן להזמין חדרים מבעוד מועד. המחירים נוסקים בעונת התיירות כאשר יוצאים לחופשת הקיץ בין יוני לאוגוסט, ובתקופה הסמוכה לחג המולד (סוף דצמבר). רשת ידועה כמסודרת ונקייה הנה ה- Best Western  בה המחירים עשויים לנוע בין 40 ל- 50 דולרים ללילה לאדם בחדר זוגי. המחירים כמובן תלויים בעונה, במועד ההזמנה (כל הקודם זוכה) ובמיקום. יש לקחת בחשבון כי מיאמי וקי-ווסט נחשבים לאזורים היקרים ביותר בפלורידה ולכן העלויות שם עולות באופן משמעותי.

ארוחות : המטבח בפלורידה מגוון ביותר, וגם לכיס. ניתן לאכול במסעדות מצוינות במחירים הנעים בין 8 ל- 15 דולרים למנה עיקרית. תוכלו להתענג על מסעדות קובניות, איטלקיות ואפילו מסעדות בהשראת המטבח של האיטי. הסגנונות הם רבים כמו גם הדיינרים האמריקאים המוכרים בהם תמיד תוכלו לחזור אל המנה המסורתית- המבורגר עסיסי עם צ'יפסים פריכים.

השכרת רכב : למעשה התניידות ברכב שכור היא היעילה ביותר בפלורידה, ויש שיגידו שאף הזולה ביותר. מחיר ההשכרה עשוי לנוע סביב ה- 240 דולרים בשבוע כולל כל הביטוחים ההכרחיים. גם במקרה של השכרת רכב, ככל שתקדימו להזמין, כך המחיר ירד. ניתן גם להזמין במקום ולהיתקל במחירים נמוכים ביותר אולם התוספות של הביטוחים, מנפחות את המחיר משמעותית. 

העשירון העליון
עלות יומית : בחרתם להתפנק במלונות 5 כוכבים? לצאת לקרוזים אקזוטיים? להתפנק במסעדות מן המעלה הראשונה כשאליהן אתם מגיעים עם הרכב שהשכרתם? תאלצו לשלם בסביבות ה- 250 דולרים ליום. באם ההוצאות יעלו, זה כבר תלוי בכם.

לינה : אם באמת בא לכם להתפנק בחדר חלומי בכל מובן המילה, תמיד תוכלו להניח את הראש על כרית בדמותו של מיקי ולהירדם כאילו שפיזרה עליכם טינקרבל אבקת קסמים. התענוג השמימי הזה עשוי לעלות כ- 160 דולרים ללילה לאדם בחדר זוגי (ואל תטעו, החדר הוא ללא נוף לבריכה). כשמתקרבים לעונה החמה, בין החודשים יוני לאוגוסט, המחירים עשויים לעלות עלייה דרסטית. גם כאן פועל העיקרון כי כל המקדימים להזמין, יזכו בהנחות משמעותיות.

ארוחות : אחד הדברים היפים ביבשת האמריקאית הוא המגוון המדהים של התרבויות שהוביל למטבח עשיר ומענג. הכיף שבעניין טמון בעובדה כי המחירים שווים לכל כיס. ניתן להתענג על ארוחה מצוינת לאניני הטעם במחירים הנעים בין 15 ל- 25 דולרים למנה עיקרית. כמובן שאם תוסיפו יין איכותי, הסיפור הקולינארי שלנו עשוי להתייקר. 

טיולים מאורגנים : משפחה של שני מבוגרים ושני ילדים עשויה לשהות במלון 3 כוכבים במתחם של דיסני, עם כניסה חופשית לכל האתרים במשך 4 ימים, בעלות של כ- 850 דולרים. תיירים רבים נוהגים לנצל את שהותם בפלורידה ולצאת לרוב ממיאמי לקרוז באיים הקריביים. לרוב, מחיר 5 ימים של קרוז עשוי להתחיל מ- 300 דולרים לאדם ואף לשלש את עצמו באם מדובר בעונה החמה, במלון 5 כוכבים וארוחות מלכים.

טיסות פנימיות : הטיסות הפנימיות אכן חוסכות בזמני הנסיעה אולם הן מייקרות את הביקור באופן משמעותי. ניתן להשיג טיסה מצפונה של פלורידה לדרומה בעלות הנעה סביב ה- 100 דולרים לכיוון. כמובן שהעלויות עולות כתלות בעונה, בקרבה למועד הנסיעה ובמרחק מן היעד.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים