דגל ארה"ב - פלורידה

עונות לטיול בארה"ב - פלורידה

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
ארה"ב - פלורידה
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

עונות מומלצות לטיול בארה"ב - פלורידה

בזכות מיקומה הגיאוגרפי ואקלימה הסוב טרופי, מהווה הארץ השמשית אתר נופש רב עונתי ומפלט חמים במהלך עונת החורף. עונת הקיץ מאופיינת בחום המלווה בלחות גבוהה, בעוד שעונת החורף מאופיינת בחמימות יבשה. למרות החום הרב שנתי, מומלץ יותר להגיע למדינה הדרום מזרחית בעונת החורף שכן הקיץ מביא עמו גל של יתושים. האקלים בדרומה של פלורידה הנו טרופי, בדומה לאקלים באיים הקריביים. משמע, חלקה הדרומי של פלורידה חם יותר בממוצע מחלקה הצפוני. יחד עם זאת, יש לשים לב כי בין החודשים מאי לאוקטובר, ניתן להיתקל בימים גשומים המלווים בסופות רעמים וברקים. גם זו חוויה מעניינת לצפייה. נהוג לחלק את עונותיה של פלורידה לעונה היבשה והעונה הרטובה מאחר וזהו הפרמטר העיקרי המבדיל בין החודשים במדינה החמה.
עונות
העונה היבשה: עונת החורף בפלורידה ידועה כעונה היבשה כאשר היא נעה בין החודשים נובמבר לאפריל. הלחות יורדת כמו גם הטמפרטורות. מדובר בעונה המומלצת לביקור במדינה החמה. לחות נמוכה מעודדת יציאה לטיולים בשטח תחת כיפת השמיים הבהירים, ללא גשמים הפוקדים את המטיילים באמצע הדרך. הטמפרטורה הממוצעת בעונה היבשה, נעה בין 20 ל- 24 מעלות צלזיוס. בעונה זו, מומלץ יותר לטייל בדרומה של פלורידה ומיאמי אולם יש לשים לב כי מדובר בעונה "חמה" המלווה בעליית מחירים.

העונה הרטובה: ממאי ועד אוקטובר, שמי פלורידה מלווים בקונצרטים של רעמים ומופעי אורות של ברקים. הקיץ, העונה הרטובה, מאופיין בחום, לחות גבוהה וכאמור - מכה של יתושים. גשמים רבים פוקדים את המדינה בעיקר בשעות אחר הצהריים. לעתים העונה מלווה בסגירת מתקני שעשועים אשר עשויים להיות מסוכנים בעת הסערות. בנוסף, ניתן להיתקל גם בלא מעט הוריקנים, בעיקר בסביבות חודש ספטמבר. הטמפרטורות נעות בממוצע בין 23 ל- 29 מעלות צלזיוס. 
בגדים וציוד
מדינה שמשית כמו פלורידה, בהחלט מצריכה מספר לא מצומצם של גופיות וחולצות טי קלילות כמו גם סנדלים ו/ או כפכפים במזוודה. מקדם הגנה, משקפי שמש וכובע מומלצים ביותר להגנה מפני השמש היוקדת. הנוסעים בקיץ זקוקים גם לחומר דוחה יתושים לכל המציקים המתעופפים המגיעים עם עליית הלחות. בעונת החורף, מומלץ להביא ג'קט קליל לערב, מעיל גשם וכמובן מטרייה. לעולם אין לדעת מתי יפתיע אתכם המטר הבא. במידה ואתם יוצאים לטייל באחד מן הפארקים היפים באזור, אל תשכחו נעליים נוחות להליכה, מימייה וצידה לדרך.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים