הגעה, עזיבה ומעבר בין מדינות ארצות הברית

יעדי טיול / /
הייתי פה
ארצות הברית
ארצות הברית
ארצות הברית
ארצות הברית
ארצות הברית
מידע למטייל
מדינות האזור
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
מידע
שירותים

הגעה, עזיבה ומעבר בין מדינות ארצות הברית

במידה ונקודת המוצא שלכם היא ישראל, הדרך היחידה להגיע אל יבשת צפון אמריקה היא באמצעות טיסה. טיסות לארצות הברית יוצאות מידי יום מנתב"ג, כאשר חלקן ישירות וחלקן מבצעות לרוב את עצירת הביניים באירופה. הגעה באמצעות שייט ממרכז אמריקה, היא הרבה פחות פופולרית ולעתים אף יותר יקרה. בכל מקרה, במידה והנכם מגיעים ממרכז אמריקה, תמיד ניתן גם לעבור את הגבול למקסיקו באמצעות תחבורה יבשתית.
הגעה ועזיבה
טיסות : הטיסות הפופולריות ביותר לארצות הברית נוחתות בנמלי התעופה קנדי שבקווינס, ניו יורק (JFK), וניוארק שבניו ג'רזי (EWR). מנגד, בחופה המערבי של המעצמה האמריקאית, מרבית הטיסות מן הארץ נוחתות בנמל התעופה הבינלאומי של לוס אנג'לס (LAX). חברת התעופה אל על מספקת טיסות ישירות לאותם יעדים כאשר מרבית הטיסות אורכות בין 12-16 שעות, בעוד שטיסות הכוללות עצירת ביניים באירופה אורכות יותר בשל העצירה.

שייט : ההגעה ליבשת אמריקה הצפונית באמצעות שייט אינה פופולרית ולרוב תצא ההפלגה מיעדים שונים באגן ים התיכון. אלו המעוניינים להגיע לצפון אמריקה ממרכז אמריקה או דרומה, ייאלצו לברר באופן פרטני על הפלגות היוצאות ממקום מוצאם.

תחבורה יבשתית : הגעה לארצות הברית בדרך היבשה היא אופציה נפוצה למדי כאשר מדובר בהגעה דרך מקסיקו, המקשרת בין מרכז היבשת לצפונה. המשתמשים באופציית היבשה, מגיעים ממדינות מרכז אמריקה דרך מעברי גבול מגוואטמלה לאיזור סן קריסטובל, ומבליז (או איזור טיקאל בגוואטמלה) לחצי האי יוקטן. ניתן לבצע מעברי גבול באופן עצמאי או ע"י חברות תיירות מקומיות שיקחו אתכם בצורה מסודרת בין ערים מרכזיות בשני הצדדים. שני מעברי גבול לציון בין מקסיקו לארה"ב הם מעבר הגבול סן יסידרו (סן דיאגו) - טיחואנה ואילו השני הוא לורדו - נואבה לורדו. מעבר הגבול לארה"ב מצריך בדיקות קפדניות 
מעבר בין מדינות האיזור
טיסות : בגלל גודלה, ההתניידות בין המדינות השונות בארצות הברית פופולרית ביותר באמצעות טיסות. בכל הערים הגדולות והדומיננטיות קיימים נמלי תעופה לטיסות פנימיות ובינלאומיות. אחד מן הכרטיסים הפופולריים המאפשר התניידות במחיר מוזל ברחבי ארה"ב ובקנדה, נקרא "ווזה". הכרטיס מאפשר מספר טיסות פנימיות במחיר מוזל, ללא קשר למרחק בין היעדים. את הכרטיס יש לרכוש מבעוד מועד כמו גם לתכנן במדויק את היעדים אליהם תרצו להגיע.

שייט : הפלגות בארצות הברית יוצאות בתדירות די גבוהה אך לרוב במסגרת של הפלגות נופש (בניגוד לאמצעי תחבורה בלבד). יחד עם זאת, ניתן לאתר הפלגות אשר מטרתן היא רק העברת גבול כמו ההפלגות מארה"ב לקנדה. קיימים קרוזים רבים היוצאים ממערבה של ארה"ב לאלסקה, כמו גם למקסיקו וליעדים נכספים נוספים. כאמור, המבחר מגוון אולם יש לברר באופן פרטני מנקודת מוצאכם בנוגע ליעד אליו אתם מעוניינים להגיע דרך הים.

תחבורה יבשתית : המעבר היבשתי בין המדינות השונות בארצות הברית יעיל, פשוט ואף לעתים חסכוני. תשתית הרכבות והאוטובוסים ענפה ורבים בוחרים להתנייד באמצעותה. כמו כן, מטיילים רבים בוחרים לשכור רכב ולעבור עמו את גבולות המדינות השונות בארה"ב כמו גם את גבולותיהן של ארה"ב, קנדה ומקסיקו. יחד עם זאת, הנסיעות היבשתיות עשויות לקחת יותר זמן ולכן אלא אם כן אתם מעוניינים להכיר את המקומות דרכם אתם עוברים בדרך ליעד, אתם עשויים למצוא את עצמכם שעות מרובות על הכבישים המהירים. אל תשכחו לבדוק את מד הדלק לפני שאתם יוצאים לכביש ארוך ומבודד.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים